Gravel bike Trek Checkpoint ALR 4 - Matte Trek Black

Checkpoint ALR 4 je hliníkové kolo, které hravě obstojí náporu štěrkových či nezpevněných cest a zároveň si i bez problému poradí s ranním dojížděním i závoděním. Komfort jízdy vám přinesou komponenty Shimano Tiagra 2x10 včetně hydraulických kotoučových brzd. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Adventure, gravel kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 22628-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 49, 52, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Checkpoint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x10
Rám Hliník Alpha Aluminum řady 300, kónická hlavová trubka, BB86.5, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, patky Stranglehold, 12mm pevná osa, Control Freak, vnitřní vedení kabeláže, držák řetězu 3S.
Vidlice Karbonový kotouč Checkpoint, slitinový kónický sloupek, kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, úchyty na nosič, skryté úchyty na blatníky, 12mm pevná osa
Přední náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm slitinová osa, Center Lock
Zadní náboj Zapouzdřené slitinové ložisko Bontrager, 12mm slitinová osa, Center Lock
Ráfky Bontrager umožňující použití bezdušových plášťů.
Přední plášť Schwalbe G-One Allround, aramidová ochrana, 700x35c
Zadní plášť Schwalbe G-One Allround, aramidová ochrana, 700x35c
Kliky Shimano Tiagra
Převodníky 50/34
Střed Shimano press-fit
Řazení Shimano RS405, 10 rychlostí.
Přesmykač Shimano Tiagra
Přehazovačka Shimano Tiagra
Kazeta Shimano Tiagra, 11-34, 10 rychlostí.
Přední brzda Shimano s úchytem Flat Mount RS505, hydraulické kotoučové.  
Zadní brzda Shimano s úchytem Flat Mount RS505, hydraulické kotoučové.  
Řídítka Bontrager RL IsoZone VR-CF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager schválený, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 8 mm.
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Checkpoint ALR 4 je hliníkové kolo na štěrkové povrchy s neuvěřitelnými možnostmi za svou cenu. Hravě obstojí náporu štěrkových či nezpevněných cest. Zároveň si však bez problému poradí s ranním dojížděním i závoděním. Tento stroj se ničeho nezalekne. Proto je ideální pro dobrodružství na jakýchkoli silnicích či stezkách.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete jediné odolné a nesmírně univerzální kolo na štěrk připravené na dobrodružství. Štěrk? Jasně. Asfalt? V pohodě. Několikadenní bikepackingové výlety? Hračka. Dojíždění v nepříznivém počasí? Ano. Ano. Ano.

Získáte toto vybavení
Hliníkový rám Alpha řady 300 s obrovským prostorem pro pláště a nastavitelnými patkami Stranglehold umožňujícími snadnou optimalizaci geometrie nebo použití jako singlespeed. Karbonová vidlice, 12mm pevné osy, 10rychlostní pohon Shimano Tiagra, kazeta 11-34 se širokým rozsahem ideální pro stoupání, úchyty na blatníky a nosič, hydraulické kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount pro spolehlivý brzdný účinek za každého počasí a široké pláště 700x35 Schwalbe G-One pro vyšší stabilitu a trakci.

Na závěr
Na štěrku jako doma. Kolo Checkpoint ALR 4 za výbornou cenu vás zaveze do světa dobrodružství. Je odolné, rychlé, pohodlné a ve své cenové kategorii nabízí úžasné vybavení. Nejen že odolá drsnosti štěrkových cest. Geometrie a úchyty na příslušenství z něj činí rovněž skvělou volbu pro silniční jízdy i dojíždění.

Proč si je zamilujete
Checkpoint ALR 4 vám za jedinečnou cenu otevře nové obzory v oblasti jízdy po štěrku.
Je to nesmírně univerzální stroj vyhovující řadě jízdních stylů, a to včetně jízd po štěrku, několikadenních bikepackingových výletů i každodenního dojíždění.
Obrovský prostor pro pláště umožňuje použití plášťů až 45c k zajištění větší trakce a stability v jakýchkoli podmínkách.
Úchyty na sedlové trubce a po obou stranách spodní rámové trubky umožňují převážet více výstroje a vody

Technologie a funkce

  • 300 Series Alpha Aluminum - Hliníkové trubky prvotřídní kvality značky Trek jsou speciálně hydroformovány pro vyvážený poměr mezi tuhostí a hmotností.

  • Karbonová vidlice - Přináší zvýšení komfortu a utlumení vibrací od terénu a zároveň i snížení hmotnosti.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • 12mm pevná osa - Díky 12mm přední pevné ose je řízení přesnější pro lepší ovladatelnost a rychloupínáky usnadňují vyjímání kol.

  • Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují výběr neklouzavých jednorychlostních či vícerychlostních možností a použití geometrie vhodné pro styl daného jezdce.

  • Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů - Bontrager TLR je prvním plně integrovaným systémem bezdušových plášťů na silnici. Absence duše znamená nulové defekty způsobené přiskřípnutím, můžete tedy jezdit s nižším tlakem. Nižší tlak v pneumatikách zvyšuje trakci, ovladatelnost a pohodlí, a jízda je navíc méně únavná. Ale to nejlepší nakonec: tmel na pláště utěsní proražená místa, jakmile se vyskytnou.

  • Představec kompatibilní s technologií Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK