Fjällräven

Švédský výrobce odolného, nadčasového a funkčního outdoorového vybavení, zejména batohů, stanů, spacáků a v neposlední řadě oblečení v moderním a přitom tradičním skandinávském designu. Ve společnosti Fjällräven je hlavní motivací snaha vyvíjet produkty, které lidem usnadní možnost těšit se z přírody a pobytu venku. 


Kategorie značky Fjällräven v naší nabídce


Produkty značky Fjällräven

Více o značce Fjällräven

Ve společnosti Fjällräven je hlavní motivací snaha vyvíjet produkty, které lidem usnadní možnost těšit se z přírody a pobytu venku.  


Zakladateli firmy Åke Nordinovi bylo pouhých čtrnáct let, když vyrobil kostru batohu, která stála u zrodu společnosti Fjällräven. Od chvíle, kdy společnost Fjällräven zahájila svou cestu, uplynulo již více než 50 let a její produkty používají a oceňují generace milovníků přírody na celém světě. Během této doby se několik výrobků stalo více či méně klasikou. Vývoj pokračuje a ve společnosti Fjällräven hledají i nadále inspiraci pro nové výrobky a řešení právě v přírodě. A naprosto stejně jako v šedesátých letech, kdy společnost začínala, je jejím hlavním mottem nadšení a odhodlání vyrábět odolné, nadčasové a funkční outdoorové vybavení, chovat se k lidem, zvířatům a životnímu prostředí odpovědně a inspirovat druhé a pěstovat v nich zájem o pobyt v přírodě.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop