Figurka cyklisty Bernard & Eddy Red dots sprint cyclist

Každá ručně malovaná figurka v národních barvách nebo v jednom z ikonických dresů z nejslavnějších závodů silniční cyklistiky reprezentuje jednoho legendárního šampióna. Lepší dárek pro zapáleného cyklistu nenajdete! Více

275 Kč
  • Osobní odběr možný ihned na prodejnách Ski a Bike Centrum Radotín.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Dárky pro cyklistu
Značka Bernard & Eddy
Katalogové číslo 303339

Technické parametry

Podle věku předškoláci, školáci
Určení děti chlapecké, dívčí
Barva vícebarevná
Sezóna 2020
Katalogové číslo 303339

Popis produktu

Puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře Tour de France

Horské výstupy a průsmyky patří neodmyslitelně k Tour de France od jejich začátků. A tak jako je vedoucí muž závodu oceněn žlutým trikotem, i pro nejlepšího vrchaře je určena speciální barva dresu - bílá s červenými puntíky. Puntíkatým dresem je oceňován ten nejlepší z těch, co útočí v horách, nastupují do úniků a dokáží vydržet zběsilé tempo i v těch nejprudších pasážích nekonečných alpských nebo pyrenejských masívů. Vysoké hory, zpravidla muší váha jezdce a touha útočit a vítězit, to jsou atributy “maillot ? pois rouges”.

Charly Gaul

Hory jsou kořením cyklistiky. Bez nich by tento sport nebyl tak lákavý a zároveň náročný. A co když v Alpách začne pršet, foukat vítr nebo dokonce padat kroupy a sněžit? Zrušíme etapu? Schovají se závodníci před nepřízní počasí? V žádném případě, právě v těchto dramatických a extrémních podmínkách se dopředu zimou zkřehlého pelotonu vydrápe Lucemburčan Charly Gaul a všechny své zmrzlé soupeře nechá za sebou. On tu zimu snad miluje! Začali mu říkat Anděl hor a nikomu neslušel puntíkatý dres krále hor víc než jemu.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

O značce Bernard & Eddy