Figurka cyklisty Bernard & Eddy Red dots sit cyclist

Každá ručně malovaná figurka v národních barvách nebo v jednom z ikonických dresů z nejslavnějších závodů silniční cyklistiky reprezentuje jednoho legendárního šampióna. Lepší dárek pro zapáleného cyklistu nenajdete! Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Dárky pro cyklistu
Značka Bernard & Eddy
Katalogové číslo 303025

Technické parametry

Podle věku předškoláci, školáci
Určení děti chlapecké, dívčí
Barva vícebarevná
Sezóna 2020
Katalogové číslo 303025

Popis produktu

Puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře Tour de France

Horské výstupy a průsmyky patří neodmyslitelně k Tour de France od jejich začátků. A tak jako je vedoucí muž závodu oceněn žlutým trikotem, i pro nejlepšího vrchaře je určena speciální barva dresu - bílá s červenými puntíky. Puntíkatým dresem je oceňován ten nejlepší z těch, co útočí v horách, nastupují do úniků a dokáží vydržet zběsilé tempo i v těch nejprudších pasážích nekonečných alpských nebo pyrenejských masívů. Vysoké hory, zpravidla muší váha jezdce a touha útočit a vítězit, to jsou atributy “”maillot ? pois rouges”“.

Richard Virenque

Rozepnutý puntíkatý dres, houpající se zlatý křížek na krku a zběsilé tempo ze sedla. To byly hlavní znaky Richarda Virenquea. Jak jednou dres pro nejlepšího vrchaře oblékl, málokdy ho přepustil někomu jinému. Vyhrál ho celkem sedmkrát, jako jediný v historii TdF. Celkové vítězství v Tour mu však nebylo nikdy dopřáno. V kopcích neustále útočil a ničil své soupeře drtivými nástupy. Až mu ostatní soupeři začali přezdívat “Richard Lví srdce.”

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!


  • O značce Bernard & Eddy