Figurka cyklisty Bernard & Eddy Giro sit cyclist

Každá ručně malovaná figurka v národních barvách nebo v jednom z ikonických dresů z nejslavnějších závodů silniční cyklistiky reprezentuje jednoho legendárního šampióna. Lepší dárek pro zapáleného cyklistu nenajdete! Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Dárky pro cyklistu
Značka Bernard & Eddy
Katalogové číslo 303230

Technické parametry

Podle věku předškoláci, školáci
Určení děti chlapecké, dívčí
Barva vícebarevná
Sezóna 2020
Katalogové číslo 303230

Popis produktu

Marco Pantani

Marco Pantani je bezesporu nejpopulárnějším italským cyklistou z konce 90tých let a přelomu století. V soukromí poněkud komplikovaná osobnost, ale skvělý taktik s typickým šátkem na hlavě, který mu vysloužil přezdívku Il Pirata - Pirát. Borec, který po defektu dokázal v brutálním stoupání na Mortirolo v rámci Giro di Italia v roce 1999 předjet celý peloton a na vrcholu slavit vítězství. Je také posledním cyklistou v historii, který v jednom roce dokazál získat double Giro di Italia a Tour de France. Hory byly jeho jevištěm a on hrál s celým pelotonem úchvatné divadlo, které většinou končilo jeho vítězným projetím cílem s rukama nad hlavou.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!


  • O značce Bernard & Eddy