Ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3 - stone/steel

Ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3 l, je ideální pro přenášení nářadí, občerstvení a nápojů, přičemž stále nabízí plný rozsah pohybu pro ambiciózní trailové ježdění. Technologie Air Flow Contact System poskytuje perfektní větrání i v horkých letních dnech. Systém Venti Flap umožňuje odklopení zadního dílu pro maximální ventilaci a tím větší komfort nošení. K této ledvince je také možné dokoupit 1.5 l pitný vak. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pouzdra, peněženky, ledvinky
Značka Evoc
Kategorie sportovní, cyklistické
Katalogové číslo 102612138

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva šedá, modrá
Sezóna 2024
Vlastnosti boční kapsy, kapsa na pitný vak, bederní pás
Objem 3 l
Použití na kolo
Pitný vak není součástí
Vstup do batohu horní vstup
Ostatní AIRFLOW systém, AIRO FLEX je extrémně pevný materiál, který je zároveň prodyšný a pružný, systém VENTI FLAP umožňuje odklopení zadního dílu pro maximální ventilaci a tím větší komfort nošení, přihrádka na nářadí s rychlým přístupem
Rozměry 28 x 18 x 8 cm
Hmotnost 470 g
Velikost uni

Popis produktu

Ledvinka HIP PACK PRO 3 je ideální pro přenášení nářadí, občerstvení a nápojů, přičemž stále nabízí plný rozsah pohybu pro ambiciózní trailové ježdění. Díky EXTRA WIDE HIP WINGS, ventilovanému pásu AERO FLEX a optimalizovanému AIR FLOW CONTACT SYSTÉMU nejenže sedí bezpečně a těsně na svém místě, ale také dokonale rozkládá váhu pro extra pohodlí. Široké ventilační kanály a hrubá síťovina na zadní části zajišťují efektivní proudění vzduchu a dále zvyšují pohodlí. Systém EVOC VENTI FLAP s režimy pro stoupání a klesání nabízí dodatečné větrání při stoupání a ještě těsnější uchycení při sestupu. Pokud se při jízdě setkáte s technickými problémy, do vnějšího rychle a snadno přístupného prostoru na nářadí se vejde opravná sada, nářadí atd. Balení je také vybaveno kompresními popruhy pro přizpůsobení objemu, klipem na zadní světlo, klipem na klíče, prostornými kapsami na zip v kyčelních křídlech a mnoho dalšího. Taška je vyrobena z lehkého, ale vysoce odolného recyklovaného nylonu Ripstop s povrchovou úpravou bez PFC.
K této ledvince je také možné dokoupit 1.5 l pitný vak.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Větrací systém Air Flow Contact System
 • Airo Flex je extrémně pevný materiál, který je zároveň prodyšný a pružný, zajištuje optimální přenos zátěže na boky se současným maximálním větráním – pro maximální pohodlí při nošení.
 • Systém VENTI FLAP umožňuje odklopení zadního dílu pro maximální ventilaci a tím větší komfort nošení. Při delším stoupání můžete zvětšit vzdálenost k zádům otevřením nastavovacího popruhu, abyste podpořili cirkulaci vzduchu. Při sjezdech můžete vzdálenost opět snížit, což pak zajistí, že ledvinka pevně sedí a je zcela neutrální vůči pohybu.
 • Přihrádka na nářadí s rychlým přístupem
 • Poutko na klíče a osvětlení
 • Přihrádka na mobilní telefon
 • Držák na láhve
 • Komora hydratačního vak
 • Možnost dokoupení pitného vaku
 • Rozměry: 28 x 18 x 8 cm
 • Hmotnost: 470 g

O značce Evoc

Německá inovativní značka batohů pro cyklistiku a zimní sporty. V sortimentu nabízí také varianty batohu s integrovaným chráničem páteře.