Energetický nápoj Veloforte Solo Electrolyte Powder - Golden Apricot, Sage

Osvěžující nápoj je lahodně lehký a bohatý na nejčistší elektrolyty v přírodě s nízkým obsahem sacharidů. Je to dokonalý způsob, jak udržet vaše chuťové buňky čerstvé a hydratované po celý den. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Veloforte
Katalogové číslo SOLHYD

Technické parametry

Sezóna 2021
Katalogové číslo SOLHYD
Velikost uni

Popis produktu

Tento hydratační nápoj a elektrolyt energy drink je dostatečně silný, aby vám doplnil palivo na celý den. Na rozdíl od šumivých bonbónů nebo syntetických prášků je Attivo vyroben z lyofilizovaného skutečného ovoce. Stačí jen protřepat láhev s práškem před každým napitím, abyste odemkli skutečnou ovocnou sílu uvnitř.
Je perfektní před a během cvičení. Každá složka v práškovém energetickém nápoji Attivo byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala rychlou a účinnou hydrataci.

Po smíchání s 500 ml vody se z každého sáčku stane hypotonický sportovní energetický nápoj poskytující 350 mg sodíku, 240 mg draslíku a pouhých 5 g sacharidů.

Složení:

    Sušená kokosová voda, lyofilizovaný meruňkový prášek, růžová himálajská sůl, výtažek ze šalvěje, extrakt z listů stévie.

Hlavní přednosti:

  • 100% přírodní recept
  • směs pravého ovoce
  • bez přidaného cukru
  • hypotonický recept na efektivní a rychlou rehydrataci
  • certifikace Informed Sport Certified
  • neobsahuje siřičitany, přísady, konzervační látky, umělá sladidla, barviva nebo příchutě
  • příchuť: meruňka, šalvěj

O značce Veloforte

Firma Veloforte se zabývá využíváním nejlepších přírodních ingrediencí, které přetvářejí na průlomové recepty, které přirozeně potěší smysly a zlepšují fyzický výkon a produktivitu. Vyrábějí lahodné jídlo, které je vhodné pro tělo, a inspiruje aktivní lidi všude k #fuelbetter.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.