Energetický nápoj Veloforte Attivo Electrolyte Powder - Wild Strawberry, Basil

 • Novinka

Osvěžující nápoj je lahodně lehký a bohatý na nejčistší elektrolyty v přírodě s nízkým obsahem sacharidů. Je to dokonalý způsob, jak udržet vaše chuťové buňky čerstvé a hydratované po celý den. Více

65 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Veloforte
Katalogové číslo ATTHYD

Technické parametry

Sezóna 2021
Katalogové číslo ATTHYD
Velikost uni

Popis produktu

Tento 3 v 1 hydratační nápoj a elektrolyt energy drink je dostatečně silný, aby vám doplnil palivo na celý den. Na rozdíl od šumivých bonbónů nebo syntetických prášků je Attivo vyroben z lyofilizovaného skutečného ovoce. Stačí jen protřepat láhev s práškem před každým napitím, abyste odemkli skutečnou ovocnou sílu uvnitř.
Je perfektní před a během cvičení. Každá složka v práškovém energetickém nápoji Attivo byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala rychlou a účinnou hydrataci.

Po smíchání s 500 ml vody se z každého sáčku stane hypotonický sportovní energetický nápoj poskytující 22 g sacharidů, 350 mg sodíku, 265 mg draslíku a 75 mg přírodního kofeinu.

Složení:

  Třtinový cukr, sušená kokosová voda, prášky z pravého ovoce (jahoda, citron), růžová himálajská sůl, guarana *, extrakt z bazalky a kofein.

  ! Nepřekračujte 5 za den. Nevhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy. !

Hlavní přednosti:

 • 100% přírodní recept
 • směs pravého ovoce
 • 22g energie s rychlým uvolňováním
 • 75mg přírodního kofeinu
 • certifikace Informed Sport Certified
 • neobsahuje siřičitany, přísady, konzervační látky, umělá sladidla, barviva nebo příchutě
 • příchuť: lesní jahody, bazalka

O značce Veloforte

Firma Veloforte se zabývá využíváním nejlepších přírodních ingrediencí, které přetvářejí na průlomové recepty, které přirozeně potěší smysly a zlepšují fyzický výkon a produktivitu. Vyrábějí lahodné jídlo, které je vhodné pro tělo, a inspiruje aktivní lidi všude k #fuelbetter.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.