Energetické bonbóny Veloforte Fresco Energy Chews - Lemon, Cool Mint

Žvýkací bonbóny jsou nejjednodušším způsobem, jak znovu načerpat energii a doplnit ztracené elektrolyty na cestách. Jsou vyrobené ze 100% přírodních rostlinných ingrediencí a jsou jemné a ovocné. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Veloforte
Katalogové číslo FRECUB

Technické parametry

Sezóna 2021
Katalogové číslo FRECUB
Velikost uni

Popis produktu

Žvýkací bonbóny jsou nejjednodušším způsobem, jak znovu načerpat energii a doplnit ztracené elektrolyty na cestách. Jsou vyrobené ze 100% přírodních rostlinných ingrediencí a je jemný a ovocný.
Perfektní před a během cvičení. Každá složka byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala rychlou a snadno stravitelnou energii.

Složení:

    Řepný cukr, kukuřičný škrob, voda, koncentrát citronové šťávy , kokosový vodní prášek, růžová himálajská sůl, přírodní extrakt z máty.

Hlavní přednosti:

  • 100% přírodní recept
  • 6 měkkých bonbónů
  • skutečné ovoce a přírodní elektrolyty
  • neobsahuje siřičitany, přísady, konzervační látky, umělá sladidla, barviva nebo příchutě
  • příchuť: citrón, máta

O značce Veloforte

Firma Veloforte se zabývá využíváním nejlepších přírodních ingrediencí, které přetvářejí na průlomové recepty, které přirozeně potěší smysly a zlepšují fyzický výkon a produktivitu. Vyrábějí lahodné jídlo, které je vhodné pro tělo, a inspiruje aktivní lidi všude k #fuelbetter.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.