Energetická tyčinka Skratch Labs Energy Bar - Třešně & Pistácie

Skratch Labs Energy Bars tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Skratch Labs
Katalogové číslo SL-UK-AEBCP12

Technické parametry

Sezóna 2022
Velikost uni

Popis produktu

Skratch Labs energy tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré.

Tyčinka je vhodnou volbou k získání paliva uprostřed vytrvalostní události nebo závodu, ale je také vhodná jako svačina, když hladovíte v kanceláři nebo po cestě na trénink.

Ingredience:
Směs ořechového másla (kešu máslo [kešu, světlicový nebo slunečnicový olej], mandlové máslo), oves, sušina tapiokového sirupu, kokosový nektar, sušené třešně (třešně, koncentrát jablečné šťávy, slunečnicový olej), pistácie, tapiokový sirup, zelenina G , Quinoa lupínky, hnědá rýžové lupínky, slunečnicová semínka, ovesná mouka, čirokové vločky, slunečnicový lecitin, mořská sůl.

Hlavní přednosti:

  • Obsahuje: ořechy ze stromů (mandle, kešu)
  • Hmotnost: 50 g
  • Příchuť: třešně a pistácie

O značce Skratch Labs

Skratch Labs se zaměřuje na hydratační nápoje a tyčinky, které nahradí elektrolyty, které ztratíte při pocení a dodává více energie při cvičení, aniž by Vám přitížil v žaludku nebo chutnal jako kus gumy. Jsou používané předními světovými sportovci nyní i v ČR.