Energetická tyčinka Skratch Labs Energy Bar - Maliny & Citron

Skratch Labs Energy Bars tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré. Více

78 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Skratch Labs
Katalogové číslo SL-UK-AEBRL12

Technické parametry

Sezóna 2020/21
Velikost uni

Popis produktu

Skratch Labs energy tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré.

Tyčinka je vhodnou volbou k získání paliva uprostřed vytrvalostní události nebo závodu, ale je také vhodná jako svačina, když hladovíte v kanceláři nebo po cestě na trénink.

Ingredience:
Směs ořechového a semínkového másla (kešu máslo [kešu oříšky, šafránový nebo slunečnicový olej], tahini), ovesné vločky, pevné složky tapiokového sirupu, tapiokový sirup, kokosový nektar, mírně sladká čokoláda (cukr, čokoládový likér, kakaové máslo, sójový lecitin, vanilka), mandle, sušené brusinky (brusinky, cukr, rýžová mouka, slunečnicový olej), rostlinný glycerin, quinoa lupínky, lupínky z hnědé rýže, ovesná mouka, čirokové vločky, slunečnicový lecitin, mořská sůl.

Hlavní přednosti:

  • Obsahuje: ořechy ze stromů (mandle, kešu)
  • Hmotnost: 50 g
  • Příchuť: malina a citron

O značce Skratch Labs