Energetická tyčinka Skratch Labs Energy Bar - Burákové máslo & Jahody

Skratch Labs Energy Bars tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Skratch Labs
Katalogové číslo SL-UK-AEBPB12

Technické parametry

Sezóna 2020/21
Velikost uni

Popis produktu

Skratch Labs energy tyčinky byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete. Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré.

Tyčinka je vhodnou volbou k získání paliva uprostřed vytrvalostní události nebo závodu, ale je také vhodná jako svačina, když hladovíte v kanceláři nebo po cestě na trénink.

Ingredience:
Směs ořechového a semínkového másla (kešu máslo [kešu oříšky, šafránový nebo slunečnicový olej], tahini), ovesné vločky, pevné složky tapiokového sirupu, tapiokový sirup, kokosový nektar, mírně sladká čokoláda (cukr, čokoládový likér, kakaové máslo, sójový lecitin, vanilka), mandle, sušené brusinky (brusinky, cukr, rýžová mouka, slunečnicový olej), rostlinný glycerin, quinoa lupínky, lupínky z hnědé rýže, ovesná mouka, čirokové vločky, slunečnicový lecitin, mořská sůl.

Hlavní přednosti:

  • Obsahuje: ořechy ze stromů (mandle, kešu)
  • Hmotnost: 50 g
  • Příchuť: burákové máslo a jahody

O značce Skratch Labs