Elektrokolo Specialized Vado 4.0 St-dove - grey/black silver

Nové elektrokolo Turbo Vado 4.0 Step-Through využívá exkluzivních technologií pro přizpůsobení tvaru a funkcí, aby Vám pomohlo šetřit cenné minuty každý den. Více

82 999 Kč
  • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Již již 28. 05. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 28. 05. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Městská elektrokola
Značka Specialized
Katalogové číslo 95020-52

Technické parametry

Velikost kola S, M
Sezóna 2019

Popis produktu

Tam venku je svět velice rychlý a zaneprázdněný, smutné na tom je to, že je to čím dál tím horší. Proto doporučujeme pro rychlý život i rychlé kolo, jako je právě třeba Turbo Vado 4.0 Step-Through. Využívá našich exkluzivních technologií, které sbírají ocenění po celém světě a je přizpůsobeno včetně tvaru a funkcí právě tomu, aby Vám pomohlo šetřit cenné minuty každý den. Jste to Vy, jen rychlejší.

Rám Turbo Vado je z hliníkové slitiny a ve tvaru Step-Through, což se postará nejen o nízkou hmotnost, ale i o snadné nastupování a vystupování z kola.
Turbo Vado má motor Specialized 1.2, který je plně integrován do rámu a je specificky laděný pro jízdu ve městě. Intuitivně reaguje na sílu Vašeho šlapání, což v praxi znamená, že čím silněji šlapete, tím větší sílou Vám motor pomáhá. Díky konstrukci pohonu s vnitřním řemenem se nedostaví žádné nežádoucí vibrace a jízda je tichá a plynulá.
Vyrobili jsme vlastní baterii o výkonu 500 Wh, která je plně integrovaná v rámu a lze ji snadno vyjmout pro nabíjení, ale také ji můžete zamknout, aby byla zabezpečena proti krádeži. Komunikuje s displejem, který se nachází na řídítkách a má mnoho režimů pro maximalizování její celkové efektivity a dojezdu. Odhady dojezdů založené na různých proměnných můžete snadno spočítat pomocí naší kalkulačky Turbo Range Calculator.

O značce Specialized