Držáky SONOS Mount pro One, One SL a Play:1, pár – black

Držáky SONOS One, One SL a Play:1 pro zavěšení repro soustavy One, One SL a Play:1 na stěnu. Díky minimalistickému provedení bude na stěně vidět pouze decentně, nijak rušivě. Přesně kopíruje barvu reproduktorů. Zároveň vám zajistí poslech ve špičkové kvalitě. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Přenosné reproduktory, sluchátka
Značka Sonos
Katalogové číslo S1WMPWW1BLK

Technické parametry

Sezóna 2022
Velikost uni

Popis produktu

Držáky SONOS One, One SL a Play:1 pro zavěšení repro soustavy One, One SL a Play:1 na stěnu. Díky minimalistickému provedení budou na stěně vidět pouze decentně, nijak rušivě. Přesně kopírují barvu reproduktorů. Zároveň vám zajistí poslech ve špičkové kvalitě. Mohou držet reproduktory ve svislé, vodorovné nebo obrácené poloze a jsou navrženy tak, aby umožňovaly přístup k portům a ovládacím prvkům reproduktoru a zároveň vedly napájecí kabel. Držáky lze instalovat na zdivo, sádrokarton, dřevo a jiné svislé rovné povrchy a umožňují nastavení v úhlu 45° ve více směrech.

Hlavní přednosti a funkce:

  • Balení obsahuje dva kusy držáků v černé barvě
  • Držák umožňuje přístup ke všem portům a ovládacím prvkům reproduktoru a zároveň přehledně vede napájecí kabel.
  • Snadná instalace - držáky jsou navrženy tak, aby je mohla nastavit jedna osoba pomocí vrtačky nebo šroubováku a přiložených šroubů a kotev.
  • Díky stejné povrchové úpravě, barvě a materiálu jako váš reproduktor se držák stává prodloužením reproduktoru a pomáhá mu splynout s místností.
  • Držák udrží hmotnost reproduktoru a zároveň zajistí jeho bezpečné upevnění na svislém povrchu
  • Šířka/výška/hloubka výrobku: 12,6 cm x 13,5 cm x 13,5 cm

O značce Sonos

Kalifornská společnost Sonos se proslavila především svými bezdrátovými reproduktory a soundbary. Vychutnejte si oblíbenou hudbu v jakékoliv části vašeho domova s přehrávačem Sonos. Ten hravě spojí všechna zařízení do jedné bezdrátové sítě. Pusťte si cokoliv a kdekoliv.