Držák na kolo Martin Foret SEPARE black

Tento elegantní dvoudílný držák uchytí jízdní kolo na stěnu. Čistě geometrická konstrukce skrývá nosnost až 25 kg. Kombinace oceli a plastového, téměř neviditelného krytu chrání lak před poškrábáním. Pro šikmé připevnění kola na zeď slouží háček a páska, doplňky stejné barvě. Více

3 600 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Držáky na kolo
Značka Foret
Katalogové číslo SEPARE-1

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2023
Použití na cyklistiku
Materiál plast, Ocel
Velikost uni

Popis produktu

Dvoudílný závěsný držák na kolo Separe si poradí s každým typem kola. Ať už vlastníte pánské, dámské, městské nebo horské, variabilní umístění na zeď vás nikdy nezklame. Svého cyklomazlíčka můžete zavěsit za rám, sedlo nebo řídítka. Nadčasový český design je potom skvělým doplňkem do každého interiéru…

Čistě geometrická konstrukce skrývá překvapující nosnost až 25 kg. Dotykové části z kombinace oceli a plastového, téměř neviditelného krytu chrání lak před poškrábáním. Sklony vrchních dílů Separe garantují přesné umístění kola v držáku a stabilní odstup od zdi, i když zrovna spěcháte z práce. Instalace všech součástí dodávaných v sadě je lehčí než skládání švédského nábytku, zabere jen několik minut.

Pro šikmé připevnění kola na zeď slouží háček a páska, doplňky stejné barvy, které ušetří ještě o něco více místa v bytě nebo pomohou stylově zavěsit helmu.

Specifikace:

  • Uchycení: Na zeď
  • Materiál: svařovaná ocel, povrchová úprava prášková barva a plastová ochrana kola
  • Maximální zatížení: 30 kg
  • Rozměry: výška 20cm x šířka 20cm x hloubka 42cm
  • Vzdálenost osy kola od stěny 34 cm

O značce Foret

Značka založená Martinem Foretem která v roce 2017 získala prestižní designovou cenu Red Dot Award, za návrh svého držáku na kolo srdce. Ten se stal důležitou inspirací pro vznik další kolekce kvalitních produktů interiérového designu.