Dostupnost nových kol 2021 a 2022 / jak si objednat

Cyklistika zažívá celosvětový boom a v kombinaci s COVID nákazou došlo k tomu, že není na trhu dostatečný počet kol k uspokojení všech zákazníků. Tahle situace bude trvat i po celý rok 2022 a ke zlepšení by mělo dojít až v roce 2023. Na naší straně jsme se snažili do nadcházející sezóny udělat vše, co bylo možné. Předbjednáno máme na rok 2022 několik tisíc kol od Treku, Specialized, Cannondale i KONA. Už teď ale víme, že to nebude stačit poptávce. Další kola nad rámec předobjednávek my (ani nikdo další z obchodníků) nedostane.

JÍZDNÍ KOLA VŠECH KATEGORIÍ PRO ROK 2021/2022 MÁME U DODAVATELŮ SPECIALIZED, TREK A CANNONDALE NYNÍ PŘEDOBJEDNÁNY. CELKOVÉ POČTY JSOU ALE OMEZENY! KDO SI HO Z VÁS DŘÍVE OBJEDNÁ, BUDE MÍT MOŽNOST SI HO KOUPIT. REZERVACE U NÁS JE ZDARMA!

Jsme schopni vám dopředu sdělit, kdy budou kola v průběhu letošního podzimu, zimy a následujícího jara postupně přicházet. Dáváme vám možnost si kolo předem a zdarma zarezervovat. Až přijde, ozveme se vám a přijdete si kolo prohlédnout, nebo vám ho rovnou pošleme domů. Když se rozhodnete ho nekoupit nebo nám ho vrátit, vše zůstává bez poplatku.

JAK SI BEZPEČNĚ ZAREZERVOVAT NOVÉ KOLO?

1. Co nejdříve nám napište na [email protected], nebo se u nás zastavte. 
2. Společně projdeme kola, která se vám líbí a mohly by vám vyhovat. Okamžitě vám budeme schopní říci, zda kolo máme či nemáme v potřebné velikosti a barvě předobjednané, a kdy k nám zhruba dorazí.
3. Pokud vám to bude vyhovovat, na kolo si můžete udělat nezávaznou předobjednávku. Není potřeba skládat žádnou zálohu nebo platit něco dopředu.
4. Až kolo dorazí, postavíme ho, a bude na vás čekat v rezervacích. 
5. Kolo si přijdete vyzkoušet a řeknete nám, zda si ho vezmete, či ne. 

 

- - -
KONTAKTY

[email protected]
+420 222 367 700
Vindyšova továrna, Ski a Bike Centrum Radotín, Na Betonce 114/2, Praha 5 - Radotín