Dílenská pumpa Topeak Joelow Twin Turbo

Dílenská pumpa s technologií TwinTurbo společnosti Topeak, nový koncept dílenských pump, který ušetří až 50 % vašeho času a námahy. Již více než 25 let mají inženýři společnosti Topeak v hlavě jediný sen. Vytvořit dokonalou dílenskou pumpu. Musí mít vysoký výstupní tlak vzduchu a obrovský objemový výkon, aby bylo možné snadno a efektivně plnit silniční i MTB pneumatiky. Technologie TwinTurbo využívá tah a tlak každého zdvihu tím, že přenáší vzduch mezi svými dvěma válci. Více

6 599 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Pumpičky, pumpy
Značka Topeak
Katalogové číslo TJB-TT1

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2023
Provedení dvoupístové, nožní, s manometrem
Použití na kolo
Hlava/ventilek autoventilek, univerzální, galuskový/presta
Kategorie kola na silniční kolo, na horské kolo, na trekové kolo
Rozměry 72 x 28 x 21 cm
Maximální tlak 200 psi / 14 bar
Materiál těla hliník
Montáž na rám ne
Hmotnost 3 kg
Katalogové číslo TJB-TT1
Velikost uni

Popis produktu

Dílenská pumpa s technologií TwinTurbo společnosti Topeak, nový koncept dílenských pump, který ušetří až 50 % vašeho času a námahy. Již více než 25 let mají inženýři společnosti Topeak v hlavě jediný sen. Vytvořit dokonalou dílenskou pumpu. Musí mít vysoký výstupní tlak vzduchu a obrovský objemový výkon, aby bylo možné snadno a efektivně plnit silniční i MTB pneumatiky. Technologie TwinTurbo využívá tah a tlak každého zdvihu tím, že přenáší vzduch mezi svými dvěma válci. Zatažením za rukojeť směrem nahoru se přesune obrovské množství vzduchu z většího válce do menšího. Zatlačením rukojeti dolů se vzduch v menším válci stlačí na vysokotlaký výstup, který naplní silniční pneumatiky vysokým tlakem nebo MTB pneumatiky velkým objemem. Bez ohledu na typ pneumatiky vás JoeBlow® Twin Turbo doslova odfoukne.

Detaily:

  • celokovové tělo pumpy s univerzální ventilovou hlavou SmartHead®TM pro různé typy ventilků a dlouhou hadicí (127,5 cm)
  • maximální tlak 200 psi/14 bar
  • 858 cm3 na jedno fouknutí
  • Hmotnost: 3 kg
  • Rozměry: 72 x 28 x 21 cm
  • Adaptér pro ventilky Dunlop součástí balení

O značce Topeak