Dětský vozík Thule Chariot Chinook - aqua

Městský vozík za kolo s odpružením a polohovatelnou sedačkou. Vhodný pro cyklistiku, jogging, lyžování i turistiku. Modré provedení. Více

33 490 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Vozíky pro jedno dítě
Značka THULE Chariot
Katalogové číslo THU10101509

Technické parametry

Určení vozíku dětský
Barva modrá
Sezóna 2019
Vlastnosti jednomístný, odpružený, s parkovací brzdou
Modelová řada Chariot Chinook
Barevné provedení modrá
Užití na lyžování, na bruslení, běh/jogging, cyklistika, outdoor, jako kočárek
Sedačka polohovatená, polstrovaná, pětibodové bezpečnostní pásy
Šířka sedadla 63 cm
Nosnost 37 kg
Sedová výška 60cm
DxŠxV (bez madla) 103 x 66 x 96cm
DxŠxV (složený, bez madla a kol) 78 x 65 x 39cm
Madlo polohovatelné
Výška madla (kočárek, jogger) 96/110 cm
Hmotnost (včetně madla) 16 kg
Kola 20"
Velikost uni

Popis produktu

Vozík Chinook je určen aktivním rodičům, kteří chtějí mít multifunkční kočárek, použitelný i pro různé sportovní aktivity.  Součástí balení je otočné přední kolo s možností aretace, které lze při použití za kolem snadno sklopit pod vozík, a také příslušenství pro děti do 1 roku věku, zahrnující adaptér na dětskou autosedačku, přídavný nosič a oporu hlavy.
Vozík je velmi prakticky řešen, jednotlivé sety lze v rámci systému click´n´store velmi rychle měnit pouhým „nacvaknutím“ setu k vozíku, nepoužívané sety pak lze přepravovat „nacvaklé“ v neaktivní poloze. Jistě oceníte i rychloupínací zadní kola, parkovací brzdu či možnost velmi jednoduchého a rychlého složení například do auta.
Vozík disponuje úložným prostorem na zadní straně a v horní části integrovaným příčníkem, na který lze umístit další praktické příslušenství, například organizér nebo držák na pití.
Vozík je velmi bezpečný a stabilní. Pokud by přece jen došlo k převrácení, dítě je uvnitř chráněno skeletem z anodizovaného hliníku a pětibodovým bezpečnostním postrojem s měkkým polstrováním. Lepší viditelnosti přispívá reflexní materiál.
Pro pohodlí dítěte je vozík vybaven větracími bočnicemi, krytem proti povětrnostním vlivům, sluneční clonou a tónovanými okénky. Sedačka je polohovatelná a polstrovaná, dítě se dovnitř vejde i s helmou na hlavě. Provedení v modré barvě.

Příručka malého cyklisty - od miminka po závodníka

O značce THULE Chariot