Dětský den 2021

V úterý 1. června zveme všechny rodiče a děti na Dětský den, který pořádáme ve spolupráci s Trail-Guide. Akce se koná ve Ski a Bike Centru Radotín, tak si nezapomeňte vzít své vlastní kolo. Od 11 hodin si budou moci nejmenší děti kreslit v naší dílničce pod vedením kreativní guru. V restauraci MUSA budou dnes dobroty pro dospělé, ale i rozšířený výběr dětských jídel. Od 13h to vypukne a začnou fungovat dovednostní stanoviště, která jsou vhodná pro děti cca 6-13 let. Na každém stanovišti bude instruktor, který dětem vše vysvětlí. Každé dítě dostane kartičku, postupně sbírá body a na konci čeká každého malého showmana odměna za absolvování všech stanovišť. V průběhu dne chystáme také exhibici triků na kole a servisní mini školení pro rodiče zaměřené na dětská kola. V 16h se bude vyrážet na rodinnou vyjížďku vedenou zkušenou instruktorkou Luckou. No a kdo ještě vydrží, může si na ohništi opéct buřtíky, které si buď přinese, nebo budou k zakoupení i na místě. V průběhu dne si také smlsnete na Puro Gelato originál zmrzce.

Prosíme o dodržování hygienických předpisů, které budou platná v době konání. Děkujeme

Fotogalerie Dětský den 2021

PROGRAM 1. 6. 2021

11:00 - k dispozici dílničky a kreslení
od 11:30 - speciální dětské menu v Musa restaurantu
13:00 - OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ - začínají aktivity
13:00 - 18:00 - stanoviště s dovednostmi
14:00 - 14:20 - mini servis přednáška 1
od 15:00 - opékání špekáčků
15:45 Exhibice triků a skoků
16:00 - 17:00 - rodinná terénní vyjížďka s Luckou
17:00 - 17:20 - mini servis přednáška 2
18:30 - konec akce

K dispozici vám bude po celý den komfortní zázemí se servisním stanovištěm, úložiště kol, sprchy, WC. V areálu jsou dětské prolézačky, kreslící zeď s křídami, pískoviště a stolní tenis. 

Pokud možno, přijďte k nám prosím v tento den pěšky, nebo parkujte venku mimo areál (u Alberta atd.). K pořádání aktivit jsme museli zabrat trochu z parkovací plochy. Parkování je nicméně stále možné, kdo dřív přijede, ten dřív parkuje.

Na vyjížďku není potřeba se registrovat. Kolo s sebou.

Prosíme o dodržování hygienických předpisů, které budou platná v době konání.

MTB dovednostní stanoviště od Trail Guide

Spousta zábavných dovedností pro začínající malé bikery, které prověří jejich dovednosti a poodhalí jim zábavnost cyklistiky. Vše na vlastních kolem. Stanoviště je naučí třeba základní pozici a práci s brzdami, jak správně vybírat zatáčky, jak nadhodit přední kolo a bezpečně přejet třeba větev, či nízkou překážku. A jestli jste v životě neslyšeli co je to trackstand či pumpování, tak vám to vaši malí uličníci a uličnice již budou moci ukázat. Každý dětský účastník dostane kartičku se jménem, do které bude sbírat splněné body ze stanovišť. Za plnou kartičku pak každý dostane od nás odměnu.

Malý servisní workshop - 14h a 17h

Základní servis kola není žádná věda. Naši profesionální technici vám v krátkosti ukážou jak na to. Zaměříme se na dětská kola, ale zmíníme i na co si dát pozor při práci s vozíkem a sedačkou.

Opékání buřtíků - od 15h

Na našem ohništi ze země Ofyrů si můžete od cca 15h opéct buřtíky, které si buď přinesete sami, nebo budou k zakoupení i na místě. Platí do vyprodání zásob, kdo dřív přijde, ten dřív opéká. 

Rodinná vyjížďka v terénu - 16h

Pojedeme mírným terénem do Slavičího Údolí a zpět (cca 10km, terén). Vhodné pro děti cca od 6 let. Z trasy je možné se kdykoliv odpojit a vrátit se po vlastní ose. Součástí je přejetí cca 5min po silnici, kde je plný provoz, prosím dbejte opatrnosti. Děti se mohou účastnit pouze za doprovodu dospělé osoby. Vyjížďka není vhodná pro vozíky, nebo dětské sedačky. Průvodkyně Lucka Kubínová se na vás už těší.

 

Partneři Dětského dne:

    

               

> otoF

Články

10.09.2015

Jak vybrat dětskou helmu na kolo

Při výběru dětské cyklistické helmy se ujistěte, zda má výrobek odpovídající certifikaci, dále že dobře a ve správné pozici…