Základní informace
| Kategorie | Dětská kola 24 - Děti 9-12 let |
|---|---|
| Určení | dětské |
| Značka | Specialized |
| Katalogové číslo | 96519-8411 |
Technické parametry
| Pohlaví | chlapecké |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Barva rámu | modrá |
| Průměr kol | 24 |
| Konstrukce | Hardtail |
| Sezóna | 2019 |
| Opotřebení | nová |
| Modelová řada | Riprock |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové brzdy |
| Rychlosti/převody | 1x8 |
| Velikosti | Uni |
| Rám | Specialized A1 Premium Aluminum, single-butted, ZeroStack head tube, 135mm rear hub spacing, forged dropouts, replaceable derailleur hanger |
| Vidlice | SR Suntour XCT, coil spring, preload adjust, 70mm of travel |
| Přední náboj | Alloy, 6-bolt disc, 110mm spacing, loose ball bearings, QR, 32h |
| Zadní náboj | Alloy, 6-bolt disc, 135mm spacing, 9-speed freehub, loose ball bearings, QR, 32h |
| Výplet | Stainless, 14g |
| Ráfky | 24", double-wall aluminum |
| Přední plášť | Big Roller, 60 TPI, wire bead, 24x2.8" |
| Zadní plášť | Big Roller, 60 TPI, wire bead, 24x2.8" |
| Kliky | Forged alloy, 152mm |
| Převodníky | Steel, 30T |
| Střed | BSA, square taper |
| Řazení | Shimano Tourney, grip shift, 8-speed |
| Přehazovačka | Shimano Tourney TX, 8-speed |
| Kazeta | Sunrace, 8-speed, 11-34t |
| Řetěz | KMC Z8, 8-speed w/ reusable Missing Link™ |
| Přední brzda | Mechanical disc, organic pads, 6-bolt, tool-less reach adjust, 160mm |
| Zadní brzda | Mechanical disc, organic pads, 6-bolt, tool-less reach adjust, 160mm |
| Řídítka | Double-butted alloy, 5-degree backsweep, 25.4mm |
| Gripy | Specialized, slip-on |
| Představec | 3D-forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise, 25.4mm clamp, 60mm |
| Sedlo | Specialized Kids' Henge |
| Pedály | Nylon platform w/ reflectors |
| Speciální kolekce | Sagan |
Popis produktu
Výkup dětských kol - nevíte, co se starším dětským kolem, ze kterého děti vyrostly? Stačí ho přivézt k nám do prodejny a my ho vykoupíme. více informací naleznete zde.Kdo jiný by měl být vzorem pro mladé cyklisty než lidový Mistr světa - Peter Sagan? My si to myslíme také a proto jsme vzali náš fun bike pro děti a zakomponovali jsme jej do Peterovi kolekce.
Rám z prémiového hliníku A1 je lehký a stavěný tak, aby vydržel náročné dětské zacházení, zatímco geometrie je postavena takovým způsobem, aby rám měl velice nízkou výšku rozkroku, takže děti mohou snadno na kolo nasednout a vyrůstat s jedním kolem.
Zakázková vidlice SR Suntour XCT má pevnou konstrukci a je odpružená pružinovým tlumičem se zdvihem 70 mm, který snadno pohlcuje nárazy.
Velmi široké pláště Big Roller 24x2,8” kolu dodávají fantastický záběr, stabilitu a především radost z jízdy na všech možných typech terénu.
Tabulka velikostí
O značce Specialized
Specialized je americká značka, která od roku 1974 vyrábí jízdní kola, komponenty a cyklistické doplňky, včetně helem, treter a sedel. Je známá používáním svých inovativních technologií a její produkty používají špičkoví závodníci po celém světě.

























































































