Dětská nerezová láhev Affenzahn

Nerezová láhev na pití Affenzahn v objemu 330 ml, která je vyrobena z nerezové oceli, neobsahuje plasty, BPA ani ftaláty a udržuje nápoje bez zápachu a pachuti. Ergonomický tvar pro malé ručky a silikonové sportovní víčko Big Mouth. Více

470 Kč

Základní informace

Kategorie Láhve
Určení dětské
Značka Affenzahn
Katalogové číslo AFZ-BOT-001-402

Technické parametry

Určení děti dívčí
Barva růžová
Sezóna 2018
Objem 0,3 l
Provedení nerez
Typ lahev
Použití na pití
Katalogové číslo AFZ-BOT-001-402

Popis produktu

Nerezová láhev na pití Affenzahn v objemu 330 ml, která je vyrobena z nerezové oceli, neobsahuje plasty, BPA ani ftaláty a udržuje nápoje bez zápachu a pachuti. Ergonomický tvar pro malé ručky a silikonové sportovní víčko Big Mouth.

Předhled funkcí nerezové ocelové láhve Affenzahn:

  • 1. Odolná nerezová ocel 304 (18/8): Odolná, trvanlivá a 100% recyklovatelná. Jsem odolná, vyrobená z 18/8 nerezové oceli a nekoroduji. Chci být Tvým kamarádem, dokud nevyrosteš, a pak mě prosím zrecykluj! Jedna z nejúžasnějších vlastností nerezové oceli je ta, že je 100% recyklovatelná. Lahve Pura jsou samy z 60 % z recyklované nerezové oceli.
  • 2. Neobsahuje plasty, BPA ani ftaláty. Hurá, je co slavit! Neobsahuji žádné toxické látky a jsem na 100 % bez BPA!
  • 3. Bez zápachu a pachuti. Protože jsem vyrobená z nerezové oceli, bude Vaše pití chutnat a vonět tak, jak má. Nevylučuji ani neabsorbuji žádné látky, a to i když je nápoj lehce kyselý.
  • 4. Vhodná do myčky. Nebojte se mě dát do myčky. Budu pak krásně čistá.
  • 5. Ergonomický tvar pro malé ručičky: Svým tvarem skvěle padnu do Tvých malých dětských rukou. Otevíráním a zavíráním víčka si pocvičíš jemnou motoriku.
  • Vhodné pouze pro neperlivé nápoje.

  • O značce Affenzahn

    Affenzahn je prémiová německá značka ergonomických a zábavných batohů pro předškolní děti.