Dětská cyklistická helma Bell Spark 2 JR MIPS-Mat Pink

Dětská cyklistická přilba Bell Spark 2 Jr nabízí moderní design a zároveň vysokou úroveň bezpečí. MIPS poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Určení dětské / juniorské
Značka BELL
Katalogové číslo 7138770

Technické parametry

Určení děti dívčí
Velikost helmy uni-(50-57)
Barva červená
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell
Sezóna 2023
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Sweat Guide, nastavitelný štítek, upínací systém Ergo Fit
Velikosti univerzální juniorská (50–57cm)
Odvětrání 13 otvorů
Katalogové číslo 7138770

Popis produktu

S přilbou Bell Spark 2 Jr si vaše děti budou užívat jízdu na kole a vy můžete být bez obav o jejich bezpečnost.
Je vybavena unikátním integrovaným štítkem a prodlouženou ochranou zátylku. Moderní design s mnoha ventilačními otvory a perfektní usazení na hlavě díky upínacímu systému Ergo Fit jsou zárukou pohodlí.
Už žádné protesty proti přilbě. Technologie MIPS dostupná ve vybraných barvách. MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • Upínací systém: Ergo Fit
  • Konstrukce: In-Mold Polycarbonate Shell
  • Ventilace: 13 otvorů
  • Vlastnosti: Sweat Guide, nastavitelný štítek
  • Velikosti: Univerzální juniorská (50–57cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • IN-MOLD KONSTRUKCE spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrání přileb.

  • ERGO FIT™ Ergo Fit je použit u přileb Bell určených pro rekreační jízdu. Úzká nastavitelná čelenka obepíná celou hlavu a příjemné kolečko usnadňuje seřízení jednou rukou. Stažením lze snadno dosáhnout přesného a stabilního uchycení přilby na různých tvarech hlavy. Samozřejmostí je kompatibilita s vlasy do copu.

Tabulka velikostí

O značce BELL