Dětská cyklistická helma Bell Nomad 2 JR-Mat Pink

Dětská přilba Bell Nomad 2 nabízí prodlouženou ochranu zátylku, která zvyšuje bezpečnost, zatímco lehká In-mold konstrukce a intuitivní upínací systém Ergo Fit se starají o pohodlí. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Dětské cyklistické helmy
Určení dětské
Značka BELL
Katalogové číslo 7138805

Technické parametry

Určení děti dívčí
Velikost helmy uni-(50-57)
Barva červená
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell
Sezóna 2022
Ostatní upínací systém Ergo Fit, odnímatelný štítek
Odvětrání 15 otvorů
Katalogové číslo 7138805

Popis produktu

I mladí střelci si zaslouží helmu, která je navržena tak, aby zvládla opravdový trailový ježdění.
Prodloužená ochrana zátylku zvyšuje bezpečnost, zatímco lehká In-mold konstrukce a intuitivní upínací systém Ergo Fit se starají o pohodlí. Přilba je odvětraná celkem 15 otvory, které udrží v chladu i hodně horké hlavy!

Hlavní přednosti a specifikace:

  • Upínací systém: Ergo Fit
  • Konstrukce: In-Mold Polycarbonate Shell
  • Ventilace: 15 otvorů
  • Vlastnosti: Odnímatelný štítek
  • Velikosti: Univerzální juniorská (50–57cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • IN-MOLD KONSTRUKCE spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů. Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrání přileb.

  • ERGO FIT™ Ergo Fit je použit u přileb Bell určených pro rekreační jízdu. Úzká nastavitelná čelenka obepíná celou hlavu a příjemné kolečko usnadňuje seřízení jednou rukou. Stažením lze snadno dosáhnout přesného a stabilního uchycení přilby na různých tvarech hlavy. Samozřejmostí je kompatibilita s vlasy do copu.

Tabulka velikostí

O značce BELL