Dámský cyklistický batoh Camelbak Mule 12 Women - Latigo/Teal

Dámská verze legendárního bikového batohu M.U.L.E je navržena tak, aby respektovala ženské torso, a popruhy jsou vytvarované do tvaru písmene „S“. Svým objemem 12l je určený pro celodenní vyjížďky. Více

2 559 Kč
Ušetříte: 640 Kč 3 199 Kč (sleva 20%) Transparentní cena
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Camelbaky
Určení dámské
Značka Camelbak
Kategorie sportovní, cyklistické, turistické
Katalogové číslo 2655301000

Technické parametry

Barva tyrkysová
Sezóna 2023
Vlastnosti kapsa na pitný vak
Objem 12 l
Pitný vak je součástí
Vstup do batohu horní vstup
Ostatní zádový systém Air Support™
Hmotnost 560 g
Objem rezervoáru 3 l
Velikost batohu uni

Popis produktu

Dámská verze legendárního bikového batohu M.U.L.E je navržena tak, aby respektovala ženské torso, a popruhy jsou vytvarované do tvaru písmene „S“. Svým objemem 12l je určený pro celodenní vyjížďky. Má ve výbavě integrovaný organizér s poutkem na klíče, šikovné přihrádky na doklady, systém ukotvení hydratační hadičky Magnetic Tube Trap, popruhy pro přenášení helmy Helmet Carry a kapsu na telefon či brýle. Hrudní a bederní pás jsou odnímatelné. Bezpečí za horších světelných podmínek zajistí reflexní prvky a poutko na blikačku. Inovovaný zádový systém Air Support s technologií Body Mapping přináší pohodlí a kvalitní odvětrání zad. Dokonale prodyšné jsou i popruhy.

Hlavní přednosti:

  • Hydratační vak Crux™ 3 l (Quick Link™ systém) součástí balení
  • Zádový systém Air Support™ s technologií Body Mapping, která umožňuje maximální ventilaci na nejteplejších místech zad.
  • Popruh na přilbu.

Parametry:

  • Objem: 12 l
  • Váha: 560 g

O značce Camelbak

Firma CamelBak je původním autorem vaků na vodu a zároveň značkou, která dnes představuje synonymum a skutečnou referenční značku pro tento typ produktů.