Dámské Tričko X-Bionic Energizer MK3 LT Shirt Rnd Neck Sh Sl Wmn - Black Melange

Triko X-Bionic Energizer MK 3 LT maximalizuje chladící účinek potu pro zvýšení sportovního výkonu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Funkční trika
Určení dámské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční trika
Katalogové číslo NG-YT00S19W-B002

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L
Barva černá
Sezóna 2019
Funkční vrstva první vrstva

Popis produktu

Užijte si sportování intenzivněji než kdy jindy s extrémně lehkým funkčním trikem X-Bionic s unikátními patentovanými technologiemi X-BIONIC ® ENERGIZER 4.0 LIGHT SHIRT ROUND SHIRT.

Technologie ThermoSyphon®, nová generace legendárního systému 3D Bionic Sphere®, pracuje na hrudi a na zádech, kde vaše tělo může efektivně využít chladicí efekt. Komplexní, trojrozměrné struktury ve tvaru Y vytvářejí stabilní síť kanálů pro intenzivní výměnu vzduchu. Ochlazuje vás, když se potíte a zahřívá vás, když je zima.

Toho je dosaženo prostřednictvím interakce mezi mnoha technologiemi: Sweat Traps® , Air­-Conditioning Channel®, AirComPlex-Zone na hrudníku a ventilace optimalizovaná Air Guides.

Ergonomicky optimalizovaný Ideo-Waistband v zadní části drží triko na svém místě.

Stejně jako všechny X-BIONIC produkty 4.0 generace, i toto tričko je vyrobeno Retina ® technologií. Využívá tak vysoce účinné hustoty a přesného oddělení funkčních zón.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • Izolační panely
  • Sweat Traps® (ventilační panely v podpaží)
  • 3D Bionic Sphere System®
  • Air­-Conditioning Channel®
  • Ideo-Waistband drží triko na svém místě

Technologie:

  • 3D ­Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich nahromadí od sportujícího těla. Technologie ThermoSyphon podporuje přirozenou termodynamiku prvkami umístěnými do tvaru Y.

  • Air-Conditioning Channel® Fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.

  • Sweat Traps Zachycují pot pod pažemi a starají se o jeho odpařování.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic