Dámské trekingové kolo Trek FX 3 Women's - Matte Trek Black

FX 3 je odolné dámské krosové kolo, které nabízí rychlost silničního kola, univerzálnost městského kola a pohodlí fitness kola. Základem je hliníkový rám Alpha Gold, karbonová vidlice a výkonný pohon Shimano s 27rychlostmi. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trekingová, krosová kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 17462-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15, 17, 19
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada FX
Pokročilost jezdce Rekreační, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 3x9
Rám Hliníková slitina Alpha Gold Aluminum, kompatibilní s DuoTrap S, úchyty na nosič a blatníky
Vidlice Bontrager Nebula, karbon
Přední náboj Formula FM21, ze slitiny
Zadní náboj Slitina
Ráfky Bontrager umožňující použití bezdušových plášťů, 32 děr
Přední plášť Bontrager H2 Hard-Case Lite, 700x32c
Zadní plášť Bontrager H2 Hard-Case Lite, 700x32c
Kliky Shimano Acera M371
Převodníky 48/36/26 s chráničem řetězu
Střed Zapouzdřené středové ložisko
Řazení Shimano EF65, 9 rychlostí
Přesmykač Shimano Acera
Přehazovačka Shimano Alivio T4000
Kazeta Shimano HG20, 11-34, 9 rychlostí
Řetěz KMC X9
Přední brzda Slitinové brzdy Tektro Linear-Pull
Zadní brzda Slitinové brzdy Tektro Linear-Pull
Řídítka Bontrager Satellite Plus IsoZone, 31,8 mm, prohnutí 15 mm
Gripy Bontrager Satellite IsoZone Plus, zamykání Lock-On, ergonomické provedení
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Dámský model Bontrager H1
Sedlovka Bontrager SSR, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 12 mm
Pedály Nylonová konstrukce Wellgo se slitinovou kostrou

Popis produktu

FX 3 je odolné dámské krosové kolo, které nabízí rychlost silničního kola, univerzálnost městského kola a pohodlí fitness kola. Lehký hliníkový rám Alpha Gold se standardní či stepthrough geometrií, karbonová vidlice a výkonný pohon z něj činí rychlý, univerzální a spolehlivý stroj pro jakoukoli jízdu od dojíždění po zlepšování kondice.

Je pro vás vhodné, pokud…
Najednou častěji začnete vyrážet na delší jízdy. Chcete k tomu kolo, které je nejen rychlé, ale i pohodlné a je osazeno lehkými výkonnými díly, které vás nezklamou při zlepšování vašich jízdních schopností, a dotykové body navržené speciálně pro ženy.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Gold k dispozici se standardní nebo stepthrough geometrii pro snazší nasedání a sesedání, karbonová vidlice a 27rychlostní pohon Shimano se širokým rozsahem převodů umožní pokoření kopců. Kolo je vybaveno sedlem navrženým speciálně pro ženy, řídítky Bontrager IsoZone, gripy minimalizujícími únavu z nerovností silnice a plášti odolnými proti proražení pro jistější jízdu s méně defekty.

Na závěr
Dámské kolo FX 3 představuje ideální kombinaci ceny a výkonu. Lehký rám, široký rozsah převodů a karbonová vidlice zajišťují hladkou, rychlou a pohodlnou jízdu v různých terénech. Je výhodnou koupí pro ženy, které oceňují univerzální kolo na zlepšování kondice či jízdy pro radost a dotykové body, díky nimž jim kolo lépe padne od samého začátku.

Proč si je zamilujete
Zvolte si geometrii, která vyhovuje právě vám: standardní či stepthrough se sedlovou trubkou v nižší poloze pro snadné nasedání a sesedání.
Rychlost silničního kola a univerzálnost krosového kola v jednom výkonném stroji.
Je univerzální a dělá přesně to, co chcete. Ať se jedná o kondiční jízdu, dojíždění nebo projížďku na trh na nákup.
Lze ho snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánky, blatníky a světla.
Cílů se dosahuje snadněji, když vidíte, jak si vedete. Kompatibilita s DuoTrap S a představec Blendr umožňují připojení zařízení ke sledování fitness cílů.

Technologie a funkce:

  • Rám Stagger - Snadno se na něj nasedá i vysedá. Typ stepthrough je určen pro ty, kteří nechtějí přehazovat nohu přes horní rámovou trubku.

  • Alpha Gold Aluminium - Náš vysoce výkonný lehký hliník je extrudovaný, odlehčený a tvarovaný do manipulovatelných trubek a dosahuje optimální poměr mezi tuhostí a úsporou hmotnosti.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

  • Kompatibilní s DuoTrap S - DuoTrap S má v rámu zabudované čidlo Bluetooth®/ANT+. Zaznamenávejte si jízdy a sledujte svůj výkon na počítači, či chytrém telefonu, bez potřeby externího čidla. Je kompatibilní s hlavními značkami zařízení s bezdrátovou technologií ANT+, včetně Bontrageru a Garminu.

  • Úchyty na nosič a blatníky - Zabudované úchyty usnadňují nasazení nosičů a blatníků pro větší univerzálnost.

  • Řidítka a gripy IsoZone - Odpružení pro ruce. Náš výjimečný materiál IsoZone tlumí vibrace a absorbuje nárazy způsobené nerovným povrchem a současně vám umožňuje lepší ovladatelnost a neuvěřitelně pohodlnou jízdu.

  • Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů - Bontrager TLR je prvním plně integrovaným systémem bezdušových plášťů na silnici. Absence duše znamená nulové defekty způsobené přiskřípnutím, můžete tedy jezdit s nižším tlakem. Nižší tlak v pneumatikách zvyšuje trakci, ovladatelnost a pohodlí, a jízda je navíc méně únavná. Ale to nejlepší nakonec: tmel na pláště utěsní proražená místa, jakmile se vyskytnou.

  • Karbonová vidlice - Přináší zvýšení komfortu a utlumení vibrací od terénu a zároveň i snížení hmotnosti.

  • WSD: velikosti pro ženy - Na kole, které správně padne, se jezdí skvěle. Čím lépe padnoucí velikost, tím větší pohodlí, stabilita, síla a ovladatelnost. Žádné kolo nepadne lépe než speciálně navržené dámské modely Trek WSD. Vaše ideální jízda začíná zde

Tabulka velikostí

O značce TREK