Dámské trekingové kolo Specialized Sirrus X Women's Comp Carbon - dusty turquoise/copper/black

Sirrus X Comp Carbon znamená daleko víc, než jen obyčejné fitness kolo. Nabízí pláště 700x38 mm, díky kterým můžete prozkoumat cokoli se vám zlíbí, dále řazení 1x11, které se snadno ovládá a k tomu všemu je kolo ještě vybaveno úchyty na nosič a blatníky. Postavili jsme ho z karbonu FACT 9r, který je lehký a extrémně citlivý, což z kola Sirrus dělá lepšího vrchaře, ale také se snadno nosí po schodech, což ve městě uvítáte. Ale co je na tomto Sirrusu nejlepší, je naše „opružení“ Future Shock. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trekingová, krosová kola
Určení dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo 92919-50

Technické parametry

Barva modrá
Barva rámu modrá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Sirrus
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Katalogové číslo 92919-50

Popis produktu

Sirrus X Comp Carbon znamená daleko víc, než jen obyčejné fitness kolo. Nabízí pláště 700x38 mm, díky kterým můžete prozkoumat cokoli se vám zlíbí, dále řazení 1x11, které se snadno ovládá a k tomu všemu je kolo ještě vybaveno úchyty na nosič a blatníky.

Postavili jsme ho z karbonu FACT 9r, který je lehký a extrémně citlivý, což z kola Sirrus dělá lepšího vrchaře, ale také se snadno nosí po schodech, což ve městě uvítáte. Ale co je na tomto Sirrusu nejlepší, je naše „opružení“ Future Shock. Vlastně se jedná o patronu v hlavové trubce se zdvihem 20 mm. Vyvinuli jsme technologii ve spolupráci s McLaren Applied Technologies a výsledkem je řada dramatických vylepšení v oblasti výkonu, konkrétně jde o vertikální poddajnost. Když to zjednoduššíme, jedná se o zlepšení plynulosti, rychlosti a pohodlí.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Tohle kolo jsme vybavili jednopřevodníkovým řazením SRAM NX, abychom zajistili spolehlivé přehazování, bez padání řetězu a k tomu jsme přidali vědecky testované komponenty Body Geometry pro větší pohodlí. Takže teď se můžete s klidem zmáčknout, abyste splnily své cíle a přitom se na kole cítili bezpečně a jistě.
  • Rám z karbonu 9r je navržen s geometrií Fitness, která napomáhá zlepšit výkon a také dosahuje pohodlnější jízdní pozice. S novým systémem „pružení“ Future Shock je kokpit mnohem pohodlnější a také jeho ovládání je jistější.
  • Sada dvoudílných odolných klik se postará o to, že můžete šlapat tisíce kilometrů bez starostí.
  • Rychle se odvalující pláště 2Bliss Ready Tracer Pro jsou perfektní pro dobrodružství. Rychlý střed a naopak boční výstupky co se perfektně zaříznou do zatáčky a sypkých podkladů. S designem 2Bliss Ready budete schopni jezdit nižší tlaky, čímž získáte lepší přilnavost a trakci a přitom eliminujete riziko defektů.

Tabulka velikostí

O značce Specialized