Dámské silniční kolo Trek Émonda SLR 6 Disc Women's - Radioactive Pink/Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Dámské silniční kolo Émonda SLR 6 Disc vybavené naším nejlehčím rámem zaručuje brzdný účinek za každého počasí a lepší modulaci brzdění. Je ideální pro sportovkyně, které chtějí využít výhod našeho nejlehčího karbonu, spolehlivé ho řazení Shimano Ultegra a hydraulických kotoučových brzd, které nezklamou za žádného počasí a dotykových bodů navržených speciálně pro ženy. Více

144 490 Kč
  • Již již 23. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 25351-B

Technické parametry

Barva rámu růžová
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Emonda
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV ultralehké řady 700, optimalizované trubky pro vysoký výkon, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy pro přímou montáž, 12mm pevná osa, vnitřní vedení kabeláže, kompatibilní s technologií DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Émonda full carbon disc, carbon tapered steerer, flat mount disc brakes
Přední kolo Diskové Bontrager Paradigm Comp umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Diskové Bontrager Paradigm Comp umožňující použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramid bead, 700x25c
Zadní plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, 120 tpi, aramid bead, 700x25c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 speed
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra, 11-28, 11 speed
Přední brzda Shimano Ultegra flat mount hydraulic disc
Zadní brzda Shimano Ultegra flat mount hydraulic disc
Řídítka Bontrager Pro IsoCore VR-SF, 31.8mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Ajna Elite, titanium rails
Sedlovka Bontrager Ride Tuned carbon seatmast cap, 20mm offset
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Dámské silniční kolo Émonda SLR 6 Disc vybavené naším nejlehčím rámem zaručuje brzdný účinek za každého počasí a lepší modulaci brzdění. Je ideální pro jezdce, kteří chtějí využít výhod našeho nejlehčího karbonu, spolehlivé kazety Shimano Ultegra a hydraulických kotoučových brzd, které nezklamou za žádného počasí a dotykových bodů navržených speciálně pro ženy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Za každého počasí v jakémkoli terénu pojedete rychle, vystoupáte vysoko, budete tvrdě závodit a zažijete dlouhé hodiny v sedle. Hledáte výkonnostní výhodu kotoučových brzd a víte, že nemůžete činit kompromisy, pokud jde o hmotnost.

Získáte toto vybavení
Náš nejlehčí rám s hydraulickými kotoučovými brzdami, které zajišťují brzdný účinek za každého počasí. Kvalitní jízdu zaručuje rám z karbonu OCLV řady 700 a spolehlivé závodní prvky, jako jsou plná sada komponent Shimano Ultegra, řídítka Bontrager XXX z OCLV karbonu, kola Bontrager Paradigm Comp Disc a sedlo navržené speciálně pro ženy.

Na závěr
Tento lehký rám je sestaven z dílů schopných závodění. Za vynaložené peníze získáte náš dosud nejlehčí rám (665 g s lakem Vapor Coat) a lepší brzdný výkon díky kotoučovým brzdám s úchytem Flat Mount.

Proč si je zamilujete
Pro tento rám jsme specificky optimalizovali náš proces vrstvení karbonu, abychom dosáhli nejmenší hmotnosti a nejlepší kvality jízdy.
Émonda stojí na špici silničních kol s kotoučovými brzdami. Je důkazem, že správné inženýrství zaručí nejen ultralehkou hmotnost závodního kola, ale i brzdný účinek za každého počasí.
Toto kolo se nezalekne ani těch největších výšlapů, nejprudších sjezdů, nejostřejších zatáček či nejrychlejších sprintů.
Kolo Émonda je nejlehčí a nejrychlejší ve své třídě a vztahuje se na něj neomezená záruka.
Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.

Technologie a funkce:

  • 700 Series OCLV - Nejlehčí a nejpevnější karbon na trhu. 700 Series OCLV představuje jedinečné spojení vynikajícího modulu a síly. Nabízí ho pouze společnost Trek.

  • Ultralehká hmotnost - Émonda představuje nejlepší lehké silniční závodní kolo a současně posunuje hranice možností, co se týče hmotnosti a výkonu.

  • Geometrie H2 -H2 je optimální geometrií pro většinu jezdců, včetně řady našich špičkových atletů, díky němu mohou sedět ve správné poloze pro sílu a výkon.

  • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

  • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu - Naše sedlovka optimalizovaná pro jízdu bez potřeby řezání je navržená pro velkou zátěž profesionálních závodů. Jedná se o nejlehčí a současně nejpohodlnější řešení pro každodenní výkon a pohodlí bez ohledu na náročnost silnic či jízdy.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK