Dámské silniční kolo Trek Domane SL 6 Disc Women's - Dnister Black/Red

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Dámské silniční kolo Domane SL 6 Disc je rychlé a komfortní. Nabízí výhody lehkého rámu z karbonu OCLV s předním a zadním odpružením IsoSpeed, kompletní sadou komponent Shimano Ultegra, kvalitními koly a hydraulickými diskovými brzdami pro větší jistotu a lepší brzdný účinek v každém počasí. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 23394-A

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, držák řetězu 3S, kompatibilní s DuoTrap S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová disková verze Domane, karbonový kónický sloupek, diskové brzdy s úchytem Flat Mount, 12mm pevná osa
Přední kolo Disková verze Bontrager Paradigm s možností použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Zadní kolo Disková verze Bontrager Paradigm s možností použití bezdušových plášťů, 12mm pevná osa
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová ochrana, 700x32c
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová ochrana, 700x32c
Kliky Shimano Ultegra
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra, 11 rychlostí.
Kazeta Shimano Ultegra, 11-32, 11 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Ultegra s úchytem Flat Mount
Řídítka Bontrager Elite IsoZone VR-SF, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Ajna Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Karbonový sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Výkonné dámské silniční kolo Domane SL 6 Disc je rychlé a pohodlné. Nabízí výhody lehkého rámu z karbonu OCLV s předním a zadním odpružením IsoSpeed, plnou sadou komponent Shimano Ultegra, kvalitními koly, hydraulickými diskovými brzdami a dotykovými body speciálně navrženými pro ženy, kterým od samého začátku lépe vyhovuje.

Je pro vás vhodné, pokud…
Především hledíte na kvalitu, pohodlí, rychlost a dobrodružství. Patříte k jezdcům, kteří mají rádi silniční kola, jež zvládnou jakýkoli terén. Chcete lehké karbonové kolo, které obstojí při celodenních jízdách a závodech. Navíc si hodláte užít hladké jízdy díky širokým plášťům a přednímu a zadnímu odpružení IsoSpeed. Brzdný účinek za každého počasí vám zajistí hydraulické diskové brzdy.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, výkonné hydraulické diskové brzdy s úchytem Flat Mount, kola Bontrager Paradigm Disc umožňující použití bezdušových plášťů a plná sada komponent Shimano 2x11. Dámské kolo Domane SL 6 Disc je rovněž vybaveno dotykovými body navrženými specificky pro ženy, vnitřním vedením lanek pro elegantní vzhled, karbonovým sedlovým nástavcem optimalizovaným pro jízdu a stabilní vytrvalostní geometrií zajišťující pohodlí na těch nejdelších a nejdrsnějších silnicích..

Na závěr
Veškeré výhody karbonového kola Domane tlumící vibrace se sadou komponent Shimano Ultegra zaměřenou na výkon a extra brzdným účinkem hydraulických diskových brzd. Na tomto kole můžete vyrazit kamkoli a zvládnout cokoli. Je rychlé, lehké, hladké a připravené na dobrodružství.

Proč si je zamilujete
Domane SL 6 Disc je výborný univerzální silniční stroj, který je připraven na závody. Má lehký karbonový rám a přední a zadní odpružení IsoSpeed zajišťující hladkou jízdu na nerovném povrchu.
Diskové brzdy nabízejí lepší modulaci a brzdný účinek, takže můžete sebejistě vyrazit na nerovné povrchy.
Vybavení kola je pro nás důležité. Proto má plnou sadu komponent Shimano Ultegra.
Zvládá každý terén, a je tak výborným společníkem i na těch nejimpozantnějších silničních dobrodružstvích.

Technologie a funkce:

 • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Diskové brzdy s úchytem Flat Mount - Nové diskové brzdy Flat Mount jsou elegantnější, lehčí a menší než tradiční diskové brzdy a poskytují mimořádný výkon a účinnost i v drsných podmínkách.

 • Vedení kabeláže Control Freak - Control Freak představuje nejlehčí, nejtišší a maximálně univerzální systém vedení lanek. Umožňuje vedení bowdenu brzdy i přehazovačky rámem. Výsledkem je elegantní a snadno nastavitelný systém.

 • K

Tabulka velikostí

O značce TREK