Dámské silniční kolo Trek Domane SL 5 Women's - Matte Deep Dark Blue/Azure

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 5000 Kč ZDARMA viz. níže. Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a efektivitu. Jedná se o ideální kolo pro ženy, které oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Domane SL 5 je základním modelem kol s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno ráfkovými brzdami a kompletní sadou Shimano 105 s 2x11rychlostmi. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 24224-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 47, 50, 52, 54, 56
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Domane
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Karbon OCLV řady 500, přední a zadní IsoSpeed, kónická hlavová trubka, BB90, ráfkové brzdy pro přímou montáž, vnitřní vedení lanek, skryté úchyty na blatníky, kompatibilní s technologií DuoTrap S, držák řetězu 3S, sedlovka optimalizovaná pro jízdu
Vidlice Karbonová konstrukce Domane, karbonový kónický sloupek, ráfkové brzdy typu přímá montáž
Přední kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Zadní kolo Bontrager Affinity umožňující použití bezdušových plášťů
Přední plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Zadní plášť Bontrager R1 Hard-Case Lite, 700x28c
Kliky Shimano 105
Převodníky 50/34
Střed BB90
Řazení Shimano 105, 11 rychlostí
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105 11-34, 11 rychlostí
Přední brzda Shimano 105 přímá montáž
Zadní brzda Shimano 105 přímá montáž
Řídítka Bontrager Comp VR-S, 31,8 mm
Omotávka Omotávka Bontrager
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů, úchyty na cyklopočítač a světla
Sedlo Bontrager Ajna Comp, lyžiny Chromoly
Sedlovka Sedlový nástavec Bontrager optimalizovaný pro jízdu
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 5000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Dámské kolo Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost. Jedná se o ideální kolo pro ženy, které oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Dámské kolo Domane SL 5 je základním modelem s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno kvalitními díly a dotykovými body, které ženám od samého začátku lépe vyhovují.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete parádní a výkonné silniční kolo za skvělou cenu. Souhlasíte se ženami, které upřednostňují specificky dámská kola, která jim dobře padnou. Hledáte karbonový rám nabízející superhladkou jízdu a lehký výkon ráfkových brzd.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním odpružením IsoSpeed, výkonné ráfkové brzdy pro přímou montáž a plná sada komponent Shimano 105 2x11. Dámské kolo Domane SL 5 je rovněž vybaveno dotykovými body navrženými specificky pro ženy, vnitřním vedením kabeláže pro elegantní vzhled, slitinovým sedlovým nástavcem optimalizovaným pro jízdu a stabilní vytrvalostní geometrií zajišťující pohodlí na těch nejdelších a nejdrsnějších silnicích.

Na závěr
Dámské kolo Domane SL 5 je základní karbonový model v naší řadě. Pokud si však trochu připlatíte oproti hliníkovým modelům, pocítíte velký skok ve vybavení, k němuž patří lehčí rám, díly specificky navržené pro ženy, přední a zadní odpružení IsoSpeed a celokarbonová vidlice.

Proč si je zamilujete
Jedná se o lehké karbonové kolo za výbornou cenu. Je vybaveno dotykovými body specificky navrženými pro ženy, kterým od samého začátku lépe vyhovuje.
Je to cenově nejdostupnější kolo s předním i zadním odpružením IsoSpeed.
Dámské kolo Domane SL 5 je velmi univerzální a vhodné na závody, klubové jízdy a nerovné terény.

Technologie a funkce:

 • Zadní pružící prvek IsoSpeed - Základem technologie kol pro vytrvalostní závody značky Trek zaměřené na pohodlí je pružící prvek IsoSpeed, který je výsledkem 18-ti měsíční studie výkonnosti závodního kola na náročných silnicích a vlivu tohoto výkonu na jezdce.

 • Přední pružicí prvek IsoSpeed - Technologie předního pružicího prvku IsoSpeed společnosti Trek je průlomem v hladké jízdě. Zavádí nový standard v pružnosti přední části kola, která zvyšuje hladkost a vyváženost, abyste mohli jezdit rychleji, déle a s plným nasazením.

 • 500 Series OCLV - Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Vidlice IsoSpeed - Dva v jednom: široké spektrum vlastností a tvarů speciálně určených pro rychlou a pohodlnou jízdu, díky nimž je jízda ještě hladší. Jedinečné umístění patek navíc optimalizuje rozvor kol.

 • Pro vytrvalostní jízdu - Pro nejmodernější kola na vytrvalostní závody na světě jsme vyvinuli nejstabilnější závodní geometrii na světě. Zachovali jsme závodní styl, avšak s poněkud vyšší hlavovou trubkou pro lepší stabilitu a větší pohodlí po celou dobu jízdy.

 • Geometrie Endurance - Výkon. Stabilita. Vítězství. Geometrie Endurance Trek maximalizuje ovladatelnost a odezvu prostřednictvím speciálně přizpůsobeného rozložení hmotnosti cyklisty.

 • Extra prostor pro pláště - Extra prostor pro pláště boří hranice možností pro Domane. Závoďte, jezděte a objevujte.

 • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

 • Brzdy pro přímou montáž - Úchyty brzd pro přímou montáž se instalují přímo na rám, čímž se eliminuje potřeba dalších součástí a zvyšuje se celkový výkon brzd.

 • Vedení kabeláže Control Freak - Control Freak představuje nejlehčí, nejtišší a maximálně univerzální systém vedení lanek. Umožňuje vedení bowdenu brzdy i přehazovačky rámem. Výsledkem je elegantní a snadno nastavitelný systém.

 • Konstrukce s přenosem síly Power Transfer - Díky konstrukci s přenosem síly Power Transfer využijete každé šlápnutí do pedálů naplno. Tato inovace společnosti Trek propojuje naši hlavovou trubku E2 a středové složení BB90 se širokou a ultratuhou dolní rámovou trubkou, která přenese sílu ze šlapání na pedály na silnici pro vyšší rychlost jízdy s každým otočením pedálu.

 • Sedlovka optimalizovaná pro jízdu

  Tabulka velikostí

  O značce TREK