Dámské silniční kolo Cannondale Synapse Carbon Disc Women's Ultegra - Jet Black w/Cashmere and Turquoise - Gloss (BLK)

Vynikající dámské silniční kolo s karbonovým rámem, karbonovými řídítky a sedlovkou, hliníkovým představcem, hydraulickými kotoučovými brzdami a elektronickou sadou řazení SRAM RED eTap s 2x11 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení dámské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C12258F10

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 44, 48, 51, 54
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Synapse
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x11
Rám NEW Synapse Disc Women's Asymmetric, BallisTec Carbon, Di2 ready, SAVE, BB30a, flat mount, 12mm thru axle
Vidlice NEW Synapse Disc Women's Asymmetric, SAVE, BallisTec Carbon, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, size-specific design 44-48: 1 1/8" steerer/60mm rake, 51-54: 1-1/8" - 1-1/4" tapered steerer/55mm rake
Přední náboj Mavic Aksium Disc, Centerlock
Zadní náboj Mavic Aksium Disc, Centerlock
Výplet Mavic Aksium
Ráfky Mavic Aksium Disc
Přední plášť Schwalbe Lugano, Folding, 700x28c
Zadní plášť Schwalbe Lugano, Folding, 700x28c
Kliky Cannondale Si, BB30a, w/ FSA rings, 50/34
Střed FSA BB30 Bearings
Řazení Shimano Ultegra R8020 hydro disc
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000 GS
Kazeta Shimano Ultegra R8000, 11-32, 11-speed
Řetěz Shimano HG601, 11-speed
Přední brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, flat mount, 160mm
Zadní brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, flat mount, 140 mm
Řídítka Cannondale C3 Women's Compact Wing, butted 6061 alloy
Omotávka Cannondale Grip Bar Tape w/Gel, 3.5mm
Představec Cannondale C3, 6061 alloy, 31.8, 6 deg.
Sedlo Selle Royal Seta S1 Women's
Sedlovka Cannondale C3, 6061 Alloy, 25.4x350mm

Popis produktu

Vynikající dámské silniční kolo s karbonovým rámem, karbonovými řídítky a sedlovkou, hliníkovým představcem, hydraulickými kotoučovými brzdami a elektronickou sadou řazení SRAM RED eTap s 2x11 převody.

DOKONALÝ VYTRVALOSTNÍ STROJ

Nový Synapse je stvořen pro velké jízdy a dlouhé dny v sedle. Má plný závodní výkon, geometrii pro celodenní jízdu, široké možnosti využití a systém mikro odpružení, který? vyhladí nerovnosti, aniž by vás izoloval od jízdních dojmů. Je to opravdový? vytrvalostní stroj pro opravdové vytrvalostní jezdce.

KLÍČOVÉ PRVKY

ZÁVODNÍ VÝKON

 • Nový rám váží pod 950 g (víc než o 220 g lehčí) a je tuhý tak, jak normálně bývají kola sprinterů Word Tour. Opravdová raketa.

PROPOJENÝ KOMFORT

 • Nové mikro pružení SAVE PLUS v rámu a vidlici je doplněno o sedlovku SAVE a nový SAVE SystemBar, čímž vzniká celostní systém komfortu a navýšení výkonu, který? chrání před nárazy a vibracemi, které jsou spojeny s jízdou.

ZÁVODNÍ VYTRVALOSTNÍ GEOMETRIE

 • Pozice jezdce je dokonale vyvažuje nízkou, dopředenou efektivitu a vzpřímenější komfortnější posed pro ten „správný?“ pocit, který? umožňuje plný výkon ve sprintu a zároveň i celodenní pohodlí.

KONSTRUKCE OPTIMALIZOVANÁ PRO VELIKOSTI RÁMŮ

 • Nový Synapse posouvá naši filozofii Size-specific na zcela novou úroveň. Nejen že každá velikost rámu má své vlastní vedení karbonových vláken a velikosti trubek, ale také kombinuje dva různé průměry sloupku a hlavové trubky s dvěma různými předsazeními patek vidlice. To vše pro to, aby měla každá jezdkyně stejný? pocit z jízdy a řízení kola bez ohledu na velikost.

ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ

 • S velkým prostorem pro pláště do šíře 32 mm a subtilními, skrytými montážními body na blatníky je nový Synapse připraven objevovat i divočejší stranu vytrvalostní jízdy.

Technologie:

BALLISTEC CARBON

 • Základem konsturkce Ballistec je struktura z ultra pevných vláken podobných těm, které se používají ve zbrojním průmyslu pro výrobu neprůstřelných vest. Ta jsou kombinována s vysoce pevnými a nárazuvzdornými pryskyřicemi, které jsou obdobné pryskyřicím používaných při výrobě baseballových pálek. Vlákna a pryskyřice jsou lehké, tuhé a stvořeny tak, aby vydržely tisíce zkušebních únavových cyklů. Dohromady jsou kombinovány ve vrstvy, které maximalizují anizotropní (směrově specifické) kvality vláken. Abychom doladili tuhost a jízdní komfort rámu, vytvořili jsme na něm síť strategicky umístěných zpevňujících hi modulus vláken.

 • Karbonová konstrukce Cannondale BallisTec vytváří extrémně lehké, tuhé a odolné rámy, které mohou inženýři Cannondale upravovat tak, aby dodali rámu vyvážené vlastnosti při jízdě s přesně navrženou flexí k minimalizaci vibrací a rázů. A ačkoli se jedná o jedny z absolutně nejlehčích rámů světa, rámy Ballistec projdou všemi brutálními destruktivními testy značky. Jsou natolik odolné, že mají doživotní záruku značky.

Cannondale nabízí dva stupně rámů s konstrukcí BallistTec:

 • BallisTec Hi-Mod – Nejlepší verze BallisTec. Obě vyráběné verze rámu mají jako základ stejnou ultra pevnou strukturu, ale Hi-Mod verze používá sofistikovanější mix vláken s dlouhým a ultra dlouhým modulem pružnosti k vytvoření tuhé sítě, která může snížit celkovou hmotnost celého rámu na minimum. Vlákna hi-mod také přináší živější jízdní projev s lepší odezvou a dodávají lepší cit pro jízdní povrch, takže je jízda na hraně pod větší kontrolou.

 • BallisTec Carbon – Kombinace stejné základní struktury, tvarů a vrstvení jako u rámu Hi-Mod, ale s jízdním projevem a tuhostí, která je dotvářena s větším podílem vláken se středním modulem pružnosti. Využití těchto vláken mírně navyšuje hmotnost rámu a přináší vynikající kvalitu jízdy, odolnosti a nízké hmotnosti technologie Ballistec Carbon pro širší skupinu cyklistů.

  KLIKY HOLLOWGRAM

 • Stvořeny tak, aby navýšily benefity sytému BB30. Kliky Hollowgram jsou nejlehčí a nejefektivnější kliky na současném trhu.

HOLLOWGRAM SISL2

 • Nejlehčí a nevýkonnější kliky. HollowGram SiSL2 těží z více jak 13 let vývoje. Dva kované a strojově opracované kusy mají odstraněné všechny gramy nadbytečného materiálu tak, aby svým spojením vytvořily dostatečně lehké a tuhé kliky, které mohou být použity na nejlepších silničních kolech, ale měly takovou tuhost, že obstojí také na našich horských kolech.

HOLLOWGRAM SI

 • Kliky vytvořené naší patentovanou 3D technologií kování. Hollowgram Si jou lehčí než původní kliky Cannod

Tabulka velikostí

O značce Cannondale