Dámské silniční kolo Cannondale SuperSix EVO Disc Women's Ultegra - Fine Silver w/ Galaxy and Coral - Satin (SLV)

Vynikající dámské karbonové silniční kolo s aerodynamicky tvarovaným rámem, krabonovou sedlovkou, hliníkovým představcem a řídítky, hydraulickými kotoučovými brzdami a sadou řazení Shimano Ultegra R8020 s 2x11 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení dámské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C11258F60

Technické parametry

Barva rámu bílá, vínová
Velikost kola 44, 48, 50, 52, 54
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada SuperSix EVO
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám SuperSix EVO Disc Women's, BallisTec Carbon, Di2 Compatible, SAVE, PressFit BB30
Vidlice SuperSix EVO Disc, SAVE, BallisTec full Carbon, 1-1/8" to 1-1/4" steerer, integrated crown race, 100x12mm thru-axle
Přední náboj Mavic Aksium Disc
Zadní náboj Mavic Aksium Disc
Výplet Mavic Aksium Disc
Ráfky Mavic Aksium Disc
Přední plášť Schwalbe Lugano K-Guard, Folding, 700x25c
Zadní plášť Schwalbe Lugano K-Guard, Folding, 700x25c
Kliky Cannondale Si, BB30a, FSA rings, 50/34
Střed Cannondale Alloy PressFit30
Řazení Shimano Ultegra R8020 hydro disc
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, braze-on
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000 GS
Kazeta Shimano Ultegra R8000, 11-28, 11-speed
Řetěz Shimano HG601, 11-speed
Přední brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, flat mount, 160mm
Zadní brzda Shimano Ultegra R8020 hydro disc, flat mount, 160 mm
Řídítka Cannondale C2 Women’s Compact Wing, butted 2014 Alloy
Omotávka Cannondale Bar Tape, 3.5mm
Představec Cannondale C2 7050 Alloy, 31.8, 6 deg.
Sedlo Selle Royal Seta S1 Women's
Sedlovka Cannondale C2 Carbon, 25.4x350mm

Popis produktu

Vynikající dámské karbonové silniční kolo s aerodynamicky tvarovaným rámem, krabonovou sedlovkou, hliníkovým představcem a řídítky, hydraulickými kotoučovými brzdami a sadou řazení Shimano Ultegra R8020 s 2x11 převody.

DOKONALÁ ROVNOVÁHA SIL

Dámský SuperSix EVO je strojem k maximálnímu závodnímu nasazení. Dokonalá směs nízké hmotnosti, tuhosti, aerodynamiky a skvělého řízení vás dostane do vedení v každé části závodu.

KLÍČOVÉ PRVKY

MAXIMÁLNÍ TUHOST PRO VÝBUŠNOU AKCELERACI

 • Asymetrický střed BB30a, zploštělá sedlová trubka Delta a vylepšené vedení karbonových vláken BallisTec dodává skvělý přenos sil do sprintu.

PŘEKVAPIVÝ KOMFORT, LEPŠÍ ZATÁČENÍ A JÍZDA V RYCHLOSTI

 • Vytříbený pružící systém SPEED SAVE pohlcuje rázy a udržuje kola ve styku s vozovkou i při agresivních sjezdech, rychlých sprintech a také dodává překvapivý? komfort.

AERO PROFIL TRUBEK PRO LEPŠÍ EFEKTIVITU

 • Komolý? aero profil trubek a snížená pozice bídnou na rámu snižuje aerodynamický odpor o 6 wattů. Navýšení rychlosti zdarma.

SKVĚLÉ ŘÍZENÍ

 • Absolutní raketa ve sjezdech díky řízení ostrému jako břitva, které dodává geometrie kola spolu s tuhostí rámu, ale zároveň s jeho poddajností na správných místech. Dodatečný? výkon diskových brzd dělá EVO ještě rychlejším.

ULTRA LEHKÝ

 • Konstrukce BallisTec Carbon a systémově integrovaná konstrukce dělá EVO lehoučkým, ale zároveň i odolným natolik, že na něj dáváme doživotní záruku. EVO se nabízí ve dvou variantách rámu BallisTec Hi-MOD a BallisTec Carbon jak s kotoučovými, tak i ráfkovými brzdami.

DÁMSKÉ KOMPONENTY

 • Dámská sedla, užší ergonomická řídítka s lepším dosahem na páky, upravené převody a kratší kliky. Vše podřízeno lepšímu výkonu a pohodlí.

Technologie:

BALLISTEC CARBON

 • Základem konsturkce Ballistec je struktura z ultra pevných vláken podobných těm, které se používají ve zbrojním průmyslu pro výrobu neprůstřelných vest. Ta jsou kombinována s vysoce pevnými a nárazuvzdornými pryskyřicemi, které jsou obdobné pryskyřicím používaných při výrobě baseballových pálek. Vlákna a pryskyřice jsou lehké, tuhé a stvořeny tak, aby vydržely tisíce zkušebních únavových cyklů. Dohromady jsou kombinovány ve vrstvy, které maximalizují anizotropní (směrově specifické) kvality vláken. Abychom doladili tuhost a jízdní komfort rámu, vytvořili jsme na něm síť strategicky umístěných zpevňujících hi modulus vláken.

 • Karbonová konstrukce Cannondale BallisTec vytváří extrémně lehké, tuhé a odolné rámy, které mohou inženýři Cannondale upravovat tak, aby dodali rámu vyvážené vlastnosti při jízdě s přesně navrženou flexí k minimalizaci vibrací a rázů. A ačkoli se jedná o jedny z absolutně nejlehčích rámů světa, rámy Ballistec projdou všemi brutálními destruktivními testy značky. Jsou natolik odolné, že mají doživotní záruku značky.

Cannondale nabízí dva stupně rámů s konstrukcí BallistTec:

 • BallisTec Hi-Mod – Nejlepší verze BallisTec. Obě vyráběné verze rámu mají jako základ stejnou ultra pevnou strukturu, ale Hi-Mod verze používá sofistikovanější mix vláken s dlouhým a ultra dlouhým modulem pružnosti k vytvoření tuhé sítě, která může snížit celkovou hmotnost celého rámu na minimum. Vlákna hi-mod také přináší živější jízdní projev s lepší odezvou a dodávají lepší cit pro jízdní povrch, takže je jízda na hraně pod větší kontrolou.

 • BallisTec Carbon – Kombinace stejné základní struktury, tvarů a vrstvení jako u rámu Hi-Mod, ale s jízdním projevem a tuhostí, která je dotvářena s větším podílem vláken se středním modulem pružnosti. Využití těchto vláken mírně navyšuje hmotnost rámu a přináší vynikající kvalitu jízdy, odolnosti a nízké hmotnosti technologie Ballistec Carbon pro širší skupinu cyklistů.

KLIKY HOLLOWGRAM

 • Stvořeny tak, aby navýšily benefity sytému BB30. Kliky Hollowgram jsou nejlehčí a nejefektivnější kliky na současném trhu.

HOLLOWGRAM SISL2

 • Nejlehčí a nevýkonnější kliky. HollowGram SiSL2 těží z více jak 13 let vývoje. Dva kované a strojově opracované kusy mají odstraněné všechny gramy nadbytečného materiálu tak, aby svým spojením vytvořily dostatečně lehké a tuhé kliky, které mohou být použity na nejlepších silničních kolech, ale měly takovou tuhost, že obstojí také na našich horských kolech.

HOLLOWGRAM SI

 • Kliky vytvořené naší patentovanou 3D technologií kování. Hollowgram Si jou lehčí než původní kliky Cannodale. Převodníky jsou upevněny na kovaném duralov

Tabulka velikostí

O značce Cannondale