Dámské silniční kolo Cannondale CAAD12 Women's 105 - Jet Black w/Stealth Gray and Coral - Satin (BLK)

Vynikající dámské silniční kolo s lehkým a pevným rámem z hliníkové slitiny s karbonovou přední vidlicí, hliníkovým představcem, sedlovkou a řídítky, klasickými “V” brzdami a sadou řazení Shimano 105 s 2x11 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení dámské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C13358F10

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 44, 48, 50, 52, 54
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada CAAD12
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 1x11
Rám CAAD12 Women's, SmartForm C1 Premium Alloy, SAVE, BB30a, Di2 Ready
Vidlice CAAD12, SAVE, BallisTec Carbon, 1-1/8" to 1-1/4"
Přední náboj Mavic Aksium
Zadní náboj Mavic Aksium
Výplet Mavic Aksium
Ráfky Mavic Aksium WTS
Přední plášť Mavic Yksion WTS, 700x25c, folding
Zadní plášť Mavic Yksion WTS, 700x25c, folding
Kliky Cannondale Si, BB30a, FSA rings, 50/34
Střed FSA BB30
Řazení Shimano 105
Přesmykač Shimano 105, braze-on
Přehazovačka Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-28, 11-speed
Řetěz Shimano HG601, 11-speed
Přední brzda Shimano 105
Zadní brzda Shimano 105
Řídítka Cannondale C3 Women's Compact Wing, butted 6061 alloy
Omotávka Cannondale Bar Tape, 3.5mm
Představec Cannondale C3 6061 Alloy, 31.8, 6 deg.
Sedlo Selle Royal Seta S1 Women's
Sedlovka Cannondale C3 Alloy, 25.4x300mm

Popis produktu

Vynikající dámské silniční kolo s lehkým a pevným rámem z hliníkové slitiny s karbonovou přední vidlicí, hliníkovým představcem, sedlovkou a řídítky, klasickými “V” brzdami a sadou řazení Shimano 105 s 2x11 převody.

PŘIPOJTE SE ALUMINÁTŮM

Toto kolo je pro opravdové zapálence – místní hrdinky, závodnice s vyrýsovanýma nohama a sny po slávě. Pro ty, které vědí, že pokud jde o čistý výkon za babku, nic nepřekoná CAAD12. Lehčí, tužší a komfortnější než většina karbonových rámů. Toto není pouze nejlepší hliníková závodní silnička. Toto je jediná volba pro ženy, které vědí.

KLÍČOVÉ PRVKY

EXPERTI NA ZPRACOVÁNÍ HLINÍKU

 • Po více než třech dekádách pokrokových inovací, neumí nikdo postavit hliníkový? rám jako Cannondale. Nic není lehčí, tužší a komfortnější než prémiová konstrukce Cannondale SmartForm C1.

NÍZKÁ HMOTNOST VYROBENÁ SPRÁVNĚ

 • S hmotností pod celkových 1050 gramů (pro obě verze rámu – s diskovými i ráfkovými brzdami) může CAAD 12 směle závodit s mnoha prémiovými karbonovými rámy konkurence.

KOMFORT JAKO S OVERSIZE TRUBKAMI

 • Mikro pružení SPEED SAVE přináší jízdní kvalitu, kterou nedosahují karbonové rámy konkurence.

VÝBUŠNĚ TUHÝ

 • S oversize středem BB30a, asymetrickou zadní vidlicí a zploštělou sedlovou trubkou Delta je CAAD12 snem každého sprintera.

JASNÉ A PŘESNÉ OVLÁDÁNÍ

 • CAAD 12 má díky závodní geometrii a tlumícím zónám rámu řízení ostré jako břitva.

DÁMSKÉ KOMPONENTY

 • Dámská sedla, užší ergonomická řídítka s lepším dosahem na páky, upravené převody a kratší kliky. Vše podřízeno lepšímu výkonu a pohodlí.

Technologie:

KLIKY HOLLOWGRAM

 • Stvořeny tak, aby navýšily benefity sytému BB30. Kliky Hollowgram jsou nejlehčí a nejefektivnější kliky na současném trhu.

HOLLOWGRAM SISL2

 • Nejlehčí a nevýkonnější kliky. HollowGram SiSL2 těží z více jak 13 let vývoje. Dva kované a strojově opracované kusy mají odstraněné všechny gramy nadbytečného materiálu tak, aby svým spojením vytvořily dostatečně lehké a tuhé kliky, které mohou být použity na nejlepších silničních kolech, ale měly takovou tuhost, že obstojí také na našich horských kolech.

HOLLOWGRAM SI

 • Kliky vytvořené naší patentovanou 3D technologií kování. Hollowgram Si jou lehčí než původní kliky Cannodale. Převodníky jsou upevněny na kovaném duralovém unašeči a přinášejí takovou tuhost a hmotnost, že překonají Shimano Dura-Ace, ale za cenu Ultegry. Hollowgram Si přináší nedostižnou kombinaci výkonu a ceny.

CANNONDALE SI

 • Kliky představené v roce 2016 jsou lehké, kované z jednoho kusu a optimalizované metodou konečných prvků. Přináší systémovou integraci do nižších cenových skupin než kdykoli předtím. Lehčí než Ultegra nebo Force Carbon sdílí stejně výměnný systém unašeče převodníků a jsou plně kompatibilní se středy BB30 a BB30a.

MIKRO ODPRUŽENÍ SAVE

 • Prvky na rámu, vidlici a sedlové trubce, které jsou zkonstruovány tak, aby díky své poddajnosti pohlcovaly rázy a vibrace.

 • Technologie SAVE snižuje únavu a navyšuje kontrolu při řízení kola tím, že snižuje množství rázů a vibrací přes rám k jezdci. Díky spojení precizních tvarů trubek s důmyslným vrstvením karbonu či vysokým zpracováním duralu jsme schopni vytvořit na zadní vidlici, sedlových vzpěrách a případně sedlovce oblasti, které svojí poddajností absorbují rázy, ale zůstávají dokonale tuhé příčně a v krutu.

 • SAVE je charakteristický vizuálním zploštěním zadních vzpěr sedlovky nebo vidlice a často je doprovázen větší šířkou v této zploštělé části. Vylepšená vertikální poddajnost vytvořená kombinací všech prvků významně navyšuje komfort a výkon.
  Původně vznikla tato technologie na prvním karbonovém Synapse (SAVE je zkratkou anglických slov Synapse Active Vibration Elimination). Postupem času se tato technologie vyvinula do čtyř variací pro různé typy kol a jízdních stylů. SAVE PLUS, SPEED SAVE, AERO SAVE a SAVE.

SPEED SAVE - SUPERSIX EVO, CAAD 12, F-SI.

 • Prvky SPEED SAVE jsou zkonstruovány tak, aby podobně jako odpružení aut F1 pomáhaly kolu jet rychleji, a ne pouze navýšily komfort. S důrazem na nízkou hmotnost a torzní tuhost navyšuje technologie SPEED SAVE valivou rychlost, akceleraci a výrazně vylepšuje rychlost při zatáčení bez negativního vlivu na přenos sil.

 • Technologie SPEED SAVE pracuje primárně prostřednictvím rovnováhy mezi zadním rámovým trojúhelníkem a vidlicí. Na zadním rámovém trojúhelníku jsou

Tabulka velikostí

O značce Cannondale