Dámské městské kolo Specialized Roll Sport Eq Low Entry - sage green/mint/black

Pohodlné městské kolo, základem kterého je rám Low-Entry z našeho hliníku A1 Premium. Vyznačuje se geometrií Ground Control, díky které je snadné dosáhnout na zem nohu, zatímco náš "nízkopodlažní" design umožňuje snadno nastupovat a vystupovat. Rám je připraven s držáky na stojany a blatníky. Více

15 499 Kč
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Městská kola
Určení dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo 96120-63

Technické parametry

Barva zelená
Barva rámu zelená
Velikost kola S, M, L
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Roll
Pokročilost jezdce Rekreační
Katalogové číslo 96120-63

Popis produktu

Říká se, že každá cesta začíná jediným krokem, ale pokud je tato cesta spojena s cvičením, může být tento první krok jistě dosti zdvořilý. Může to však změnit život a není tu lepší stroj, který by se do toho mohl ponořit, než Roll.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Nízký rám Low-Entry je vyroben z našeho hliníku A1 Premium. Vyznačuje se geometrií Ground Control, díky které je snadné dosáhnout na zem nohu, zatímco náš “nízkopodlažní” design umožňuje snadno nastupovat a vystupovat. Rám je připraven s držáky na stojany a blatníky.
  • Pneumatiky Nimbus II Sport se širokým průměrem 650b x 2,3 “poskytují vynikající trakci, stabilitu a odpružení, což vytváří bezpečnější, spolehlivější a pohodlnější jízdu na zpevněných nebo prašných cestách. Reflexní akcenty pneumatiky zvyšují viditelnost motoristům za zhoršených světelných podmínek.
  • Díky sedlu „The Cup“ můžete očekávat nejvyšší úroveň pohodlí, kamkoli budete mít cestu. Splňuje tato

Tabulka velikostí

O značce Specialized