Dámské horské kolo Trek Marlin 6 WSD - Aloha Green

Dámské kolo Marlin 6 je kvalitním základním modelem, který vás uvede do světa horských kol. Je vybaveno předním odpružením, rámem a díly speciálně navrženými pro ženy. Má 24 rychlostí a široký rozsah převodů do terénu s různým převýšením. Vychází z tradic kol Trek a je rovněž vybaveno úchyty na nosič a stojánek, takže je dobrou volbou i pro ty, kdo každodenně dojíždějí. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Rekreační horská kola
Značka TREK

Technické parametry

Barva rámu zelená
Velikost kola M
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Marlin
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rám Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek k přehazovačce, přesmykači, teleskopické sedlovce a brzdám, úchyt na brzdy na řetězové vzpěře, úchyt na nosič a stojánek, geometrie G2 u kol 29"(nižší vzdálenost středu horní rámové trubky od země u velikostí 13,5" a 15,5")
Vidlice SR Suntour XCT 30 HLO, spirálová pružina, nabíjení, hydraulické zamykání, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm (13,5: 80mm zdvih)
Přední náboj Formula DC20, ze slitiny
Zadní náboj Formula DC20, ze slitiny
Ráfky Dvoustěnný ráfek Bontrager Connection, 32 děr
Pláště Bontrager XR2, přední 29x2,20", zadní 29x2,0" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Kliky / Převodníky Shimano Tourney TY501, 42/34/24
Přesmykač Shimano Altus M313
Přehazovačka Shimano Altus M310
Kazeta Shimano HG200, 12-32, 8 rychlostí
Řetěz KMC Z7
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm (13,5, 15,5: 690 mm šířka)
Představec Slitina Bontrager, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr

Popis produktu

Marlin 6 je úvodním dámským modelem XC horského kola s předním odpružením, díly speciálně navrženými pro ženy a špičkovým řazením 2x8, který je lehký, jednoduchý a snadno použitelný. Vychází z trailových kol Trek a je rovněž vybaveno např. úchyty na nosič a stojánek, takže je dobrou volbou i pro ty, kdo každodenně dojíždějí.

Je pro vás vhodné, pokud…
Zkoušíte terénní jízdu a chcete skutečné horské kolo za výbornou cenu s velkým rozsahem převodů, abyste na silnici i trailu urazily větší vzdálenosti. Rovněž patříte mezi ženy, které upřednostňují dámská kola s dotykovými body speciálně pro ně navrženými.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Silver se zkosenou horní rámovou trubkou u menších velikostí rámů (XS a S) pro nižší výšku trubky a větší sebevědomí na trailu a vnitřní vedení na ochranu lanek dodává kolu elegantní vzhled. Má rovněž dotykové body speciálně navržené pro ženy, jako jsou sedlo, řídítka a gripy, účinné řazení 2x8, hydraulické kotoučové brzdy, které mají hladší chod než ty mechanické, odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm a zamykáním, jež ji dočasně odpojí pro lepší účinnost šlapání do kopce.

Na závěr
Je vybaveno kvalitními prvky, jako jsou zámek odpružení, silnější dvoustěnné ráfky, hydraulické kotoučové brzdy a dotykové body speciálně navržené pro ženy. Je rovněž vybaveno úchyty na nosič a stojánek a má široký rozsah převodů. Díky těmto designovým prvkům představuje ideální volbu, pokud své horské kolo používáte rovněž k dojíždění.

Proč si ho zamilujete

  • Řazení 2x poskytuje všechny potřebné převody.
  • Menší rámy (XS a S) mají upravené brzdové páky, díky nimž je ovládání brzd snazší a pohodlnější i pro jezdce s menšími rukami.
  • Dámské modely Marlin s rámy ve velikostech XS a S mají zahnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší cyklistky tak mohou snáze nasednout a sesednout.
  • Úchyty na nosič a stojánek usnadňují instalaci různých doplňků, takže vám horské kolo poslouží i na dojíždění.
  • A jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka Trek.

O značce TREK