Dámské horské kolo Trek Marlin 6 WSD - aloha green

Marlin 6 je úvodním dámským modelem XC horského kola s předním odpružením, díly speciálně navrženými pro ženy a špičkovým řazením 2x8, který je lehký, jednoduchý a snadno použitelný. Vychází z trailových kol Trek a je rovněž vybaveno např. úchyty na nosič a stojánek, takže je dobrou volbou i pro ty, kdo každodenně dojíždějí. Více

13 990 Kč

Základní informace

Kategorie Rekreační horská kola
Značka TREK
Katalogové číslo 28788_B

Technické parametry

Barva rámu zelená
Velikost kola XS, S, M, ML
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Marlin
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rám Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek k přehazovačce, přesmykači, teleskopické sedlovce a brzdám, úchyt na brzdy na řetězové vzpěře, úchyt na nosič a stojánek, geometrie G2 u kol 29"(nižší vzdálenost středu horní rámové trubky od země u velikostí 13,5" a 15,5")
Vidlice SR Suntour XCT 30 HLO, spirálová pružina, nabíjení, hydraulické zamykání, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm (13,5: 80mm zdvih)
Přední náboj Formula DC20, ze slitiny
Zadní náboj Formula DC20, ze slitiny
Ráfky Dvoustěnný ráfek Bontrager Connection, 32 děr
Pláště Bontrager XR2, přední 29x2,20", zadní 29x2,0" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Kliky / Převodníky Shimano Tourney TY501, 42/34/24
Přesmykač Shimano Altus M313
Přehazovačka Shimano Altus M310
Kazeta Shimano HG200, 12-32, 8 rychlostí
Řetěz KMC Z7
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm (13,5, 15,5: 690 mm šířka)
Představec Slitina Bontrager, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr

Popis produktu

Marlin 6 je úvodním dámským modelem XC horského kola s předním odpružením, díly speciálně navrženými pro ženy a špičkovým řazením 2x8, který je lehký, jednoduchý a snadno použitelný. Vychází z trailových kol Trek a je rovněž vybaveno např. úchyty na nosič a stojánek, takže je dobrou volbou i pro ty, kdo každodenně dojíždějí.

Je pro vás vhodné, pokud…
Zkoušíte terénní jízdu a chcete skutečné horské kolo za výbornou cenu s velkým rozsahem převodů, abyste na silnici i trailu urazily větší vzdálenosti. Rovněž patříte mezi ženy, které upřednostňují dámská kola s dotykovými body speciálně pro ně navrženými.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Silver se zkosenou horní rámovou trubkou u menších velikostí rámů (XS a S) pro nižší výšku trubky a větší sebevědomí na trailu a vnitřní vedení na ochranu lanek dodává kolu elegantní vzhled. Má rovněž dotykové body speciálně navržené pro ženy, jako jsou sedlo, řídítka a gripy, účinné řazení 2x8, hydraulické kotoučové brzdy, které mají hladší chod než ty mechanické, odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm a zamykáním, jež ji dočasně odpojí pro lepší účinnost šlapání do kopce.

Na závěr
Je vybaveno kvalitními prvky, jako jsou zámek odpružení, silnější dvoustěnné ráfky, hydraulické kotoučové brzdy a dotykové body speciálně navržené pro ženy. Je rovněž vybaveno úchyty na nosič a stojánek a má široký rozsah převodů. Díky těmto designovým prvkům představuje ideální volbu, pokud své horské kolo používáte rovněž k dojíždění.

Proč si je zamilujete
Řazení 2x poskytuje všechny potřebné převody.
Menší rámy (XS a S) mají upravené brzdové páky, díky nimž je ovládání brzd snazší a pohodlnější i pro jezdce s menšími rukami.
Dámské modely Marlin s rámy ve velikostech XS a S mají zahnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší cyklistky tak mohou snáze nasednout a sesednout.
Úchyty na nosič a stojánek usnadňují instalaci různých doplňků, takže vám horské kolo poslouží i na dojíždění.
A jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje naše neomezená záruka.

Technologie a funkce:

  • Alpha Silver Aluminium - náš vlastní lehký hliník je extrudovaný do jednostěnné tloušťky pro trvalý výkon.
    WSD: velikosti pro ženy’ data-feature-level=’Tertiary’

  • Velikosti pro ženy - Na kole, které správně padne, se jezdí skvěle. Čím lépe padnoucí velikost, tím větší pohodlí, stabilita, síla a ovladatelnost. Žádné kolo nepadne lépe než speciálně navržené dámské modely Trek WSD. Vaše ideální jízda začíná zde.

  • Vnitřní vedení lanek - Řadicí a brzdová lanka vedeme uvnitř rámu, abychom dosáhli elegantní a jednoduchý vzhled. Opravdu elegantní vzhled.

  • Vnitřní vedení v teleskopické sedlovce - Vnitřní vedení k ovládání teleskopické sedlovky Stealth zlepšuje její chod a zároveň přináší i estetickou čistotu.

  • Úchyty na nosič - Jedete na dlouhý výlet? S úchyty na nosič toho uvezete více a pohodlněji.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

O značce TREK