Dámské horské kolo Trek Marlin 5 WSD - crystal white

Dámské kolo Marlin 5 je určeno ke každodenní jízdě i k dobrodružstvím na trailech. Přední odpružená vidlice, rám a komponenty specificky navržené pro ženy, 21 rychlostí, úchyty na nosič a stojánek představují ideální volbu pro začátečnice na trailech či pro každého, kdo chce pohodlné a stabilní kolo na dojíždění, které se vyznačuje odolností skutečného horského kola. Více

11 990 Kč
 • Skladem. Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
 • Již již 04. 03. 2020 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 04. 03. 2020 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 04. 03. 2020 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
 • Již již 02. 03. 2020 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Rekreační horská kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 23133_A

Technické parametry

Barva rámu bílá
Velikost kola 13.5, 15.5, 17.5, 18.5
Průměr kol 650b / 27,5, 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Marlin
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 3x7
Velikosti 15.5, 17.5, 18.5, 13.5
Rám Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek k přehazovačce, přesmykači, teleskopické sedlovce a brzdám, úchyt na brzdy na řetězové vzpěře, úchyt na nosič a stojánek, geometrie G2 u kol 29"(nižší vzdálenost středu horní rámové trubky od země u velikostí 13,5" a 15,5")
Vidlice SR Suntour XCE 28, spirálová pružina, nabíjení, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm (13,5: 80mm zdvih)
Přední náboj Formula DC20, ze slitiny
Zadní náboj Formula DC31, ze slitiny
Ráfky Dvoustěnný ráfek Bontrager Connection, 32 drátů
Přední plášť Bontrager XR2, 29x2,20" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Zadní plášť Bontrager XR2, 29x2,00" (13,5 a 15,5: 27,5x2,20")
Kliky Shimano Tourney TY301
Převodníky 42/34/24T
Střed Zapouzdřené středové ložisko, 73 mm
Řazení Shimano Altus M310, 7 rychlostí
Přesmykač Shimano Tourney TY300
Přehazovačka Shimano Tourney TY300
Kazeta Shimano TZ500, 14-28, 7 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy Tektro HD-275 (13,5 a 15,5: páčka s krátkým dosahem Tektro HD-276)
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Gripy Bontrager XR Endurance Comp
Představec Slitina Bontrager, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Dámská verze Bontrager Ajna 1
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 31,6 mm, offset 12 mm
Pedály VP-536, nylonová platforma

Popis produktu

Dámské kolo Marlin 5 je určeno ke každodenní jízdě i k dobrodružstvím na trailech. Přední odpružená vidlice, rám a komponenty specificky navržené pro ženy, 21 rychlostí, úchyty na nosič a stojánek představují ideální volbu pro začátečnice na trailech či pro každého, kdo chce pohodlné a stabilní kolo na dojíždění, které se vyznačuje odolností skutečného horského kola.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na trailech teprve začínáte a hledáte skutečné horské kolo za skvělou cenu, které lze využít i na dojíždění. Patříte mezi ženy, které upřednostňují dámská kola, jež jim lépe padnou.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Silver se svažující se horní trubkou u menších velikostí rámu pro snazší nasedání a sesedání a větší jistotu na trailech, dotykové body jako například sedlo, řídítka a gripy, které ženám lépe vyhovují hned od samého začátku, 21 rychlostí, široké spektrum převodů pro velké kopce, hydraulické diskové brzdy, které jsou hladší oproti těm mechanickým a odpružená vidlice se zdvihem 100 mm.

Na závěr
Odolné horské kolo speciálně navržené pro ženy. Vychází z tradic horských kol Trek a hravě si poradí s jakýmkoliv dobrodružstvím na trailech. Je ale i víceúčelové. Je to oblíbený stroj studentů, neboť úchyty na nosič a stojánek usnadňují montáž doplňků a převážení nákladů.

Proč si je zamilujete

 • Je to skutečné horské kolo, které je však ideální i pro každodenní dojíždění, jízdu po areálu školy nebo jen z bodu A do bodu B na jakémkoli povrchu.
 • Menší rámy (13,5” a 15,5”) mají brzdové páčky s krátkým dosahem, díky nimž je ovládání brzd snazší a pohodlnější i pro jezdce s menšími dlaněmi.
 • Dámské modely Marlin ve velikostech 13,5“ a 15,5“ mají zakřivenou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší cyklisté tak mohou snáze nasednout a sesednout.
 • Úchyty na nosič a stojánek usnadňují instalaci různých doplňků, takže vám horské kolo poslouží i na dojíždění.

Bude mé kolo mít sníženou horní rámovou trubku?
U menších rámů (13.5˝ a 15.5˝) se horní rámová trubka směrem k sedlové trubce svažuje. Díky tomuto provedení je rám nižší, což vyhovuje jezdcům menších postav, kteří tak mohou být nad kolem rozkročeni pohodlněji. U větších rámů (17.5˝ a 18.5˝) je horní rámová trubka vodorovná, protože vyšší jezdci, kteří mají delší nohy, nemají s výškou rámu problém.

Technologie a funkce:

 • Alpha Silver Aluminium - náš vlastní lehký hliník je extrudovaný do jednostěnné tloušťky pro trvalý výkon.
  WSD: velikosti pro ženy’ data-feature-level=’Tertiary’

 • Velikosti pro ženy - Na kole, které správně padne, se jezdí skvěle. Čím lépe padnoucí velikost, tím větší pohodlí, stabilita, síla a ovladatelnost. Žádné kolo nepadne lépe než speciálně navržené dámské modely Trek WSD. Vaše ideální jízda začíná zde.

 • Vnitřní vedení lanek - Řadicí a brzdová lanka vedeme uvnitř rámu, abychom dosáhli elegantní a jednoduchý vzhled. Opravdu elegantní vzhled.

 • Vnitřní vedení v teleskopické sedlovce - Vnitřní vedení k ovládání teleskopické sedlovky Stealth zlepšuje její chod a zároveň přináší i estetickou čistotu.

 • Úchyty na nosič - Jedete na dlouhý výlet? S úchyty na nosič toho uvezete více a pohodlněji.

 • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

 • Širší spektrum velikostí - Širší spektrum velikostí než standardní nabídka poskytuje více možností pro každého jezdce, od těch nejvyšších po ty nejnižší a samozřejmě i pro všechny mezi. Každý si zaslouží pohodlnou jízdu.

 • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

Tabulka velikostí

O značce TREK