Dámské horské kolo Cannondale Trail Women's 1 - Turquoise w/ Jet Black, Charcoal and Ash Gray - Gloss (TRQ)

Kvalitní dámské horské kolo postavené na 27,5” kolech a pevném rámu z hliníkové slitiny s pružinovou vidlicí RockShox XC 30 o zdvihu 100 mm. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano M315 a sada řazení Shimano Deore s 2x10 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Rekreační horská kola
Určení dámské
Značka Cannondale
Katalogové číslo C26358F20

Technické parametry

Barva rámu tyrkysová
Velikost kola XS, S, M, L
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Trail
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x10
Rám New Trail Women's, SmartForm C2 Alloy, SAVE, BOOST spacing, Tapered Headtube, Flat Mount Rear Brake, Internal Cable Routing.
Vidlice RockShox XC30 TK 27.5", 100mm, rebound, 1-1/8", coil
Přední náboj Formula DC1420
Zadní náboj Custom BOOST QR Formula
Výplet Stainless Steel, 15g
Ráfky WTB STX TCS i23m 32 hole, tubeless ready
Přední plášť WTB Ranger Comp 27.5x2.25" DNA Compound
Zadní plášť WTB Ranger Comp 27.5x2.25" DNA Compound
Kliky FSA Alpha Drive, 30t
Střed Tange LN3912 square taper
Řazení Shimano Deore M6000, 10-speed
Přehazovačka Shimano Deore M6000, Shadow Plus, 10-speed
Kazeta SunRace 11-42, 10-speed
Řetěz KMC X10, 10-speed
Přední brzda Shimano M315 hydro disc, 160mm
Zadní brzda Shimano M315 hydro disc, 160 mm
Řídítka Cannondale C4, 6061 alloy, 20mm rise, 680mm
Gripy Cannondale Locking Grips
Představec Cannondale C3, 6061 Alloy, 1-1/8", 31.8, 5°
Sedlo Cannondale Stage 3 Women's Ergo
Sedlovka Cannondale C4, 6061 alloy, 31.6x350mm
Pedály Cannondale Platform

Popis produktu

Kvalitní dámské horské kolo postavené na 27,5” kolech a pevném rámu z hliníkové slitiny s pružinovou vidlicí RockShox XC 30 o zdvihu 100 mm. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano M315 a sada řazení Shimano Deore s 2x10 převody.

KDE PRAMENÍ VÝKON

Pro rok 2018 kompletně přepracovaný? Trial přináší takovou úroveň výkonu a řízení, která je běžně dostupná u daleko dražších strojů. Vynikající geometrie, dobře vybraná specifikace a pokročilé technologie rámu vytváří dohromady rozdíl, který? pocítíte od prvního šlápnutí do pedálů.

KLÍČOVÉ PRVKY

MAXIMÁLNÍ KONTROLA

 • Rám s nízkou horní rámovou trubkou je zkonstruovaný? pro použití krátkých představců a širokých řídítek pro maximální kontrolu v těžkém terénu.

JISTÉ ŘÍZENÍ

 • Položený úhel s 68 stupni vytváří stabilní a jisté řízení, které potřebujete při každém větším sjezdu.

KRÁTKÁ A TUHÁ ZADNÍ STAVBA

 • Krátká zadní stavba dodává Trailu mrštnost a živost spolu s výbornou trakcí v prudkých výjezdech.

VÝBORNÁ SPECIFIKACE

 • Hydraulické brzdy Shimano, pohony 1x a 2x, skvělé pláště a tubeless ready kola na většině modelů. Trail je připraven.

SPRÁVNÁ VELIKOST

 • 27,5“ kola jsou nejlepší variantou pro menší postavy. Nejlepší možné řešení komfortu, rychlosti a zábavy pro všechny jezdce.

Technologie:

MIKRO ODPRUŽENÍ SAVE

 • Prvky na rámu, vidlici a sedlové trubce, které jsou zkonstruovány tak, aby díky své poddajnosti pohlcovaly rázy a vibrace.

 • Technologie SAVE snižuje únavu a navyšuje kontrolu při řízení kola tím, že snižuje množství rázů a vibrací přes rám k jezdci. Díky spojení precizních tvarů trubek s důmyslným vrstvením karbonu či vysokým zpracováním duralu jsme schopni vytvořit na zadní vidlici, sedlových vzpěrách a případně sedlovce oblasti, které svojí poddajností absorbují rázy, ale zůstávají dokonale tuhé příčně a v krutu.

 • SAVE je charakteristický vizuálním zploštěním zadních vzpěr sedlovky nebo vidlice a často je doprovázen větší šířkou v této zploštělé části. Vylepšená vertikální poddajnost vytvořená kombinací všech prvků významně navyšuje komfort a výkon.
  Původně vznikla tato technologie na prvním karbonovém Synapse (SAVE je zkratkou anglických slov Synapse Active Vibration Elimination). Postupem času se tato technologie vyvinula do čtyř variací pro různé typy kol a jízdních stylů. SAVE PLUS, SPEED SAVE, AERO SAVE a SAVE.

SPEED SAVE - SUPERSIX EVO, CAAD 12, F-SI.

 • Prvky SPEED SAVE jsou zkonstruovány tak, aby podobně jako odpružení aut F1 pomáhaly kolu jet rychleji, a ne pouze navýšily komfort. S důrazem na nízkou hmotnost a torzní tuhost navyšuje technologie SPEED SAVE valivou rychlost, akceleraci a výrazně vylepšuje rychlost při zatáčení bez negativního vlivu na přenos sil.

 • Technologie SPEED SAVE pracuje primárně prostřednictvím rovnováhy mezi zadním rámovým trojúhelníkem a vidlicí. Na zadním rámovém trojúhelníku jsou, jak zadní vidlice, tak i sedlové vzpěry schopny ohybu ve vertikálním směru, čímž pohlcují nárazy. Předsunutí patek přední vidlice a její pletení karbonu pak umožňuje taktéž její průhyb. Obojí dohromady vytváří systém mikro odpružení, který umožňuje kolům lépe přejet hrubý povrch, ať při jízdě v sedě, či v sedle. Výsledkem je lepší trakce, řízení kola, vyšší rychlost a možnost zatáčení ve vyšší rychlosti.
  Druhá část systému se zaměřuje na komfort jezdce. Sedlová trubka má směrově optimalizované pletení karbonových vrstev, které jí umožňuje mírné vychýlení dopředu a dozadu. Zde se pak rozptylují vibrace a nárazy a snižují se tak svalová mikro-traumata snižující energii při dlouhých dnech v sedle.

SAVE PLUS - SYNAPSE HI-MOD, SYNAPSE CARBON

 • Komfortnější a více poddajnější prvky systému SAVE, které jsou vytvořeny pro více rozbité cesty a celodenní jízdu.

 • Upravená verze systému, který to vše začal. SAVE PLUS přináší větší míru vertikální poddajnosti než je u verze SPEED SAVE. Dokonalé řešení pro vysokou rychlost na kostkách severní Evropy či vašeho dalšího závodu Gran Fondo.

 • Systém SAVE PLUS je složen ze tří částí tak, aby vymazal všechny překážky, které se mohou objevit na silnici.

 • První část: Vrstvení karbonu – pro malé rázy.
  Vrstvení karbonu kola Synapse je zkonstruováno tak, aby maximalizovalo něco, čemu se odborně říká Interlaminární smyk. V podstatě to znamená, že jsou vlákna orientována tak, aby pohltila vibrace ve svých vrstvách a rozptýlila je před dalším směřováním k jezdci. Toto řešení pomáhá se

Tabulka velikostí

O značce Cannondale