Dámské horské elektrokolo Trek Powerfly WSD 5 - matte mulberry/trek black

Dámské kolo Powerfly 5 je nesmírně schopné horské elektrokolo za výbornou cenu. Kombinuje v sobě špičkový systém Bosch e-MTB s odolnými komponenty na horská kola, která zvládnou jakýkoli trail. Má snadno použitelný systém vyjímatelné integrované baterie (RIB), který je zcela usazen v rámu a lze ho vyjmout bez potřeby nástrojů. Je univerzální, schopné a připravené na dobrodružství. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Pevná horská elektrokola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 30569_A

Technické parametry

Velikost kola XS, S, M, L
Průměr kol 650b / 27,5, 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Powerfly
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Hmotnost 21.71 kg
Velikosti M, S, L, XS
Rám Hliník Alpha Platinum, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana Motor Armor, Boost148.
Vidlice RockShox Recon RL, pružina Solo Air, tlumení Motion Control, optimalizováno pro e-MTB, kónický sloupek, offset 46mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 120 mm.
Přední náboj Zapouzdřené ložisko Bontrager, slitinová osa, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní náboj Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, 6 šroubů, ořech Freehub Shimano 8/9/10, Boost148, 12mm pevná osa.
Ráfky Bontrager Kovee, dvoustěnný, připraveno na použití bezdušových plášťů, 32 děr, šířka 23 mm, ventilek Presta.
Přední plášť Velikost XS, S: Bontrager XR3 Comp, drátová patka, 30 tpi, 27,5 x 2,35 palce. / velikost M , L: Bontrager XR3 Comp, drátová patka, 30 tpi, 29 x 2,30 palce.
Zadní plášť Velikost XS, S: Bontrager XR3 Comp, drátová patka, 30 tpi, 27,5 x 2,35 palce. / velikost M , L: Bontrager XR3 Comp, drátová patka, 30 tpi, 29 x 2,30 palce.
Kliky / Převodníky SRAM X1 1000, 36T, 165mm length
Střed SRAM X1 1000, 36T, 165mm length
Řazení SRAM SX Eagle single-click, 12 rychlostí.
Přehazovačka SRAM SX Eagle
Kazeta SRAM PG-1210 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Řetěz SRAM SX Eagle, 12 rychlostí
Brzdy specifikace Hydraulické kotoučové Tektro HD-M275
Řídítka Slitina, Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm
Gripy Bontrager XR Endurance Comp
Představec Bontrager slitina, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů.
Sedlo Bontrager slitina, 31,8 mm, kompatibilní s Blendr, 7 stupňů.
Sedlovka Slitina Bontrager, 31,6 mm, prohnutí 12 mm.
Uložení motoru středový pohon
Motor Bosch Performance Line CX, 250 W, 75 Nm, hořčíková konstrukce, max. podpora šlapání do 25 km/h.
Ovládání motoru Bosch Purion
Baterie Bosch PowerTube, vertikální, 500 Wh
Kapacita baterie (Wh) 500 Wh

Popis produktu

Dámské kolo Powerfly 5 je nesmírně schopné horské elektrokolo za výbornou cenu. Kombinuje v sobě špičkový systém Bosch e-MTB s odolnými komponenty na horská kola, která zvládnou jakýkoli trail. Má snadno použitelný systém vyjímatelné integrované baterie (RIB), který je zcela usazen v rámu a lze ho vyjmout bez potřeby nástrojů. Je univerzální, schopné a připravené na dobrodružství.

Je pro vás vhodné, pokud…
Jsou vám jasné výhody elektrokol a chcete si rozšířit svůj obzor. Souhlasíte s námi, že by vám nic nemělo stát v cestě, ani velké výšlapy, protivítr či drsné traily, na které byste se jinak nemohli vydat.

Získáte toto vybavení
Lehký a odolný hliníkový rám Alpha Platinum s nižší výškou horní rámové trubky zvyšující sebevědomí, 500Wh baterie s dlouhou životností, která je pro estetický vzhled a ochranu na trailu zcela usazena do rámu, nový 250wattový motor Bosch Performance CX s podporou šlapání až do 25 km/h a ergonomický ovladač Bosch Purion. Dále vidlice RockShox Recon RL se 120mm zdvihem, pohon SRAM SX Eagle 1x12 a sedlo speciálně navržené pro ženy.

Na závěr
Je to zcela schopné dámské e-MTB s odolnými díly a nejlepším elektrickým systémem podpory šlapání Bosch pro horská kola. Jeho pohon, odpružení a komponenty zajišťují stálý výkon, takže můžete dojet na začátek trailu a celý den si jezdit.

Proč si je zamilujete
- Nový a naprosto parádní motor Bosch je menší, lehčí a výkonnější. Při šlapání je mnohem přirozenější. A když ho nepoužíváte, nepociťujete téměř žádný odpor.
- Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a jeho obsluha je snadná. Baterie je zcela skrytá v rámu, kde je chráněna, a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí. Současně umožňuje nainstalovat košík na vodu.
- Ovladač Purion má funkci podpory při chůzi s kolem a inteligentní režim eMTB, který dle daného terénu automaticky uzpůsobuje potřebnou energii.
- Je vybaveno externím nabíjecím portem pro snadné nabíjení na kole i mimo něj.
- Všechny velikosti kromě L mají zahnutou horní trubku, která usnadňuje rozkročení se nad kolem. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získáte ta nejrychlejší kola, 29palcová u větších rámů a 27,5palcová u těch menších.

Technologie a funkce:

 • Nový Bosch Performance Line CX
  Zbrusu nový motor Bosch Performance Line CX je lehčí, menší a tišší než předchozí modely. Navíc svižněji reaguje a s kolem více splývá. Kromě toho je i účinnější, takže na jedno nabití baterie dojedete dál. Chytrý režim eMTB automaticky přizpůsobuje dopomoc podle terénu. Jakmile ho nastavíte, můžete na něj hned zapomenout a jízdu si už jen užívat, protože vám bude energii přesně dávkovat.

 • Vyjímatelná integrovaná baterie
  RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití nebo kvůli bezpečnosti.

 • Vyjímatelná integrovaná baterie
  RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití nebo kvůli bezpečnosti.

 • Úchyty na nosič:
  Jedete na dlouhý výlet? S úchyty na nosič toho uvezete více a pohodlněji.

 • Koncept Smart Wheel Size:
  Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti.

 • Připraven na instalaci světel:
  Lanka pro dodatečné osvětlení jsou zabudována do rámu. Navštivte dealera a požádejte jej, aby vám je nainstaloval k rámu a zapojil je.

 • Ochrana Motor Armor:
  Tato jedinečná ochrana, která chrání motor před poškozením kameny, je vyrobena z lehkého avšak masivního hliníku.

 • Boost148/110:
  S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

Tabulka velikostí

O značce TREK