Dámské funkční triko X-Bionic Energizer 4.0 Shirt Round Neck Lg Sl Wmn - neon flamingo/anthracite

  • −30 %

Funkční triko X-Bionic Energizer 4.0 s dlouhým rukávem pro uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Více

1 574 Kč
Ušetříte: 675 Kč 2 249 Kč (sleva 30%)
  • Osobní odběr možný ihned na prodejnách Ski a Bike Centrum Radotín.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Funkční trika
Značka X-Bionic
Kategorie funkční trika
Katalogové číslo YT06W19W-P005

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L
Barva růžová
Sezóna 2019/20
Provedení s dlouhým rukávem
Katalogové číslo YT06W19W-P005

Popis produktu

Zažijte uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří chtějí těžit z vynikajícího pohodlí při nošení a termoregulace optimalizující výkon.

Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Výsledkem je velmi hustá pletenina, která integruje 13 vysoce účinných technologií. Funkční zóny s teplotními kompenzačními a ochrannými účinky jsou umístěny přesně a podporují váš výkon v chladných zimních dnech, aniž byste se cítili omezeni.

Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdy jindy a je aktivní na hrudi: povrch absorbující pot 40 CM2, jakož i složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a hřejí když je vám zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdy jindy.

Technologie, jako je AirComPlex-Zone na horním břiše a Air-Condition Channel® s okolními Air Guides®, podporují ventilaci řízenou teplotou pod druhou vrstvou oblečení. Technologie X-Impact zlepšuje přívod kyslíku a živin do svalů a podporuje tak trvalý výkon.

Technologie:

  • 3D ­Bionic Sphere® System je klíčovým elementem v termoregulaci každého spodního prádla X-Bionic. Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich naakmuluje od pracujícího těla.

  • Air-Conditioning Channel® - fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.

  • IDEO-Waistband - Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s vyšším řezem v zádech udržuje oděv na místě i při konstantních pohybech.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic