Dámské funkční triko X-Bionic Apani® 4.0 Merino Shirt Round Neck Lg Sl Wmn - black/grey/magnolia

  • −30 %

V chladných zimních dnech si dopřejte účinné termoregulaci a vynikajícímu pohodlí při nošení s funkčního trika X-BIONIC® APANI® 4.0 MERINO. Více

2 799 Kč
Ušetříte: 1 200 Kč 3 999 Kč (sleva 30%)
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Funkční trika
Značka X-Bionic
Kategorie funkční trika
Katalogové číslo APWT06W19W-B343

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L
Barva šedá, růžová
Sezóna 2019/20
Provedení s dlouhým rukávem
Katalogové číslo APWT06W19W-B343

Popis produktu

V chladných zimních dnech si dopřejte účinné termoregulaci a vynikajícímu pohodlí při nošení s funkčního trika X-BIONIC® APANI® 4.0 MERINO. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Pro cílený efekt mohou být inteligentní funkční zóny umístěny ještě přesněji v ultra husté pletené textilii.

Vysoce výkonné funkční prádlo pro ambiciózní milovníky zimních sportů nabízí nejvyšší komfort vlákna APANI® Merino Premium pro rozhodující plus ve výkonu i za extrémního chladu.

Technologie:

Legendární patentovaný systém 3D Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoli předtím: Složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte a zahříváte, když je zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím.

Funkční zóny, jako je Air-Conditionig Channel® a AirComPlex-Zone, stejně jako ISO-Shoulder a ISO-Chest Area, jsou také termoregulační technologie zvyšující výkon. Expanzní žebra® na loktech zajišťují optimální klimatický komfort a zároveň nabízejí úplnou volnost pohybu.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic