Dámské funkční spodky X-Bionic Merino Pants Wmn - black/grey/magnolia

Dámské funkční spodky X-Bionic Merino Pants vhodné do chladných zimních dnů. Poskytuje účinnou termoregulaci a mimořádný komfort při nošení. Obsahuje vysoce kvalitní vlnu Merino, se střední kompresí a inteligentními technologiemi zabraňujícími vlhkosti a zajišťujícími neuvěřitelně příjemné teplo. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Funkční spodní prádlo
Určení dámské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční spodky
Katalogové číslo WP05W23W-B343

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L
Barva šedá, růžová
Sezóna 2023/24
Provedení dlouhé
Materiál syntetické, merino
Užití celoroční
Funkční vrstva první vrstva
Složení 87 % Merino vlna, 12 % Polypropylen, 1 % Elastan

Popis produktu

Dámské funkční spodky X-Bionic Merino Pants vhodné do chladných zimních dnů. Poskytuje účinnou termoregulaci a mimořádný komfort při nošení. Obsahuje vysoce kvalitní vlnu Merino, se střední kompresí a inteligentními technologiemi zabraňujícími vlhkosti a zajišťujícími neuvěřitelně příjemné teplo.

Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Pro cílený efekt mohou být inteligentní funkční zóny umístěny ještě přesněji v ultra husté pletené textilii. Vysoce výkonné funkční prádlo pro ambiciózní milovníky zimních sportů nabízí špičkový komfort prémiového vlákna Merino pro rozhodující plus ve výkonu i v extrémních mrazech.

Legendární patentovaný systém 3D Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoli předtím. Složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a teplý, když je zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím.

Funkční zóny, jako je Innerlap Air-Conditionig Channel® a InsulationPads, stejně jako AirConditioningSpot a ISO-Pads, jsou termoregulační technologie zvyšující výkon. ExpansionKnee zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí plnou svobodu pohybu.

Hlavní přednosti:

  • mimořádný komfort při nošení
  • Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti
  • Merino
  • maximalizují výměnu vzduchu
  • termoregulační schopnosti
  • plná svoboda v pohybu
  • zvyšuje výkon

Technické informace:

  • materiál: 87 % Merino vlna, 12 % Polypropylen, 1 % Elastan

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic

Švýcarský výrobce termoprádla oceněného mnoha prestižními cenami.