Dámské funkční spodky X-Bionic Apani® 4.0 Merino Pants Lng Men - black/black

  • −33 %

V chladných zimních dnech si dopřejte účinnou termoregulaci a vynikající pohodlí při nošení funkčních spodních kalhot X-BIONIC® APANI® 4.0 MERINO. Více

2 277 Kč
Ušetříte: 1 122 Kč 3 399 Kč (sleva 33%)
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Funkční spodní prádlo
Určení dámské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční spodky
Katalogové číslo APWP05W19M-B026

Technické parametry

Velikost oblečení M, L, XL, XXL
Barva černá
Sezóna 2020/21
Provedení dlouhé
Materiál syntetické
Užití celoroční
Funkční vrstva první vrstva
Katalogové číslo APWP05W19M-B026

Popis produktu

V chladných zimních dnech si dopřejte účinnou termoregulaci a vynikající pohodlí při nošení funkčních spodních kalhot X-BIONIC® APANI® 4.0 MERINO. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Pro cílený efekt mohou být inteligentní funkční zóny umístěny ještě přesněji v ultra husté pletené textilii.

Vysoce výkonné funkční prádlo pro ambiciózní milovníky zimních sportů nabízí nejvyšší komfort vlákna APANI® Merino Premium pro rozhodující plus ve výkonu i za extrémního chladu.

Technologie:

  • Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdy jindy a je aktivní na přední i zadní straně: Složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte a zahřívají, když je zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdy jindy.

  • Funkční zóny, jako Innerlap AirConditioning Zone® a InsulationPads, stejně jako AirConditioningSpot und ISO-Pads, jsou také termoregulační technologie zvyšující výkon. ExpansionKnee zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí úplnou volnost pohybu.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic