Dámské funkční 3/4 spodky X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Melange Pants 3/4 Wmn - grey melange/pink

  • −30 %

S dámskými funkčními ? spodními kalhotami X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 buďte na vrcholu ambiciózního sportu. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Více

2 379 Kč
Ušetříte: 1 020 Kč 3 399 Kč (sleva 30%)
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Funkční spodní prádlo
Určení dámské
Značka X-Bionic
Kategorie funkční spodky
Katalogové číslo WP42W19W-G144

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L
Barva šedá, růžová
Sezóna 2020/21
Provedení tříčtvrteční
Materiál syntetické
Užití celoroční
Funkční vrstva první vrstva
Svrchní materiál 3% elastan, 55% polyamid, 7% polypropylen,35% polyester
Katalogové číslo WP42W19W-G144

Popis produktu

S dámskými funkčními spodními kalhotami X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 buďte na vrcholu ambiciózního sportu. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Pro cílený efekt mohou být inteligentní funkční zóny umístěny ještě přesněji v ultra husté pletené textilii.

High-tech spodní prádlo pro nadšené ženy zimních sportů integruje celou řadu termoregulačních a ochranných prvků. Legendární patentovaný systém 3D Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoli předtím: Složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a teplý, když je zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím.

Funkční zóny jako Innerlap AirConditioning Zone® na vnitřní straně stehen a ISO-CalfPad v lýtkové oblasti regulují teplotu a zvyšují výkon. ExpansionKnee v kolenním kloubu zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí úplnou volnost pohybu.

Technologie:

  • 3D Bionic Sphere® System with ThermoSyphon® Technology dodává nový rozměr zvláštním vlastnostem systému 3D Bionic Sphere®: Prvky ve tvaru Y podporují přirozenou termodynamiku a zlepšují tak řízení potu.

  • Air-Conditioning Channel® - fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.

  • IDEO-Waistband - Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s vyšším řezem v zádech udržuje oděv na místě i při konstantních pohybech.

Tabulka velikostí

O značce X-Bionic