Dámské cyklistické tretry Northwave Mission Plus Wmn - black/fuchsia

Dámské výkonnostní MTB tretry s neklouzavou podrážkou, která umožňuje efektivní jízdu na kole i pohodlnou chůzi. Vynikají nízkou hmotností a mají jednoduché a efektivní zapínání pomocí strunového kolečka SLW2. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Turistické tretry MTB
Určení dámské
Značka Northwave
Katalogové číslo 80163030-09

Technické parametry

Velikost tretry 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Barva černá, růžová
Sezóna 2017
Pokročilost rekreační
Podrážka guma
Zapínání suchý zip, boa systém
Použití horské kolo
Vhodné pedály spd, crank brothers
Váha 335g

Popis produktu

Northwave Mission Plus Wmn jsou vynikající dámské výkonnostní MTB all-mountain tretry vybavené kvalitní neklouzavou podrážkou, která díky své vyvážené tuhosti umožňuje jak efektivní jízdu na kole, tak pohodlnou chůzi. Tretry vynikají nízkou hmotností pouhých 335 gramů.

Jednoduché a efektivní zapínání pomocí lankového kolečka SLW2 umožňuje utahovat či povolovat tretry po jednotlivých krocích, postranní knoflík pak má dvě funkce: po stlačení umožňuje mikropovolení, při nadzvednutí pak kompletně povolí utažení tretry. Kompletně přepracovaný systém je navíc lehčí a objemově úspornější.

Svršek boty obsahuje speciální vstřikované výztuhy, které brání nohu před zraněním při střetu s kameny, větvemi a dalšími překážkami na trati. Zesílená gumová pata účinně chrání proti nárazům způsobeným nerovnostmi na trati.

Hlavní přednosti:

  • lehká gumová podážka s dostatečnou tuhostí pro efektivní jízdu na kole
  • svařované výztuhy pro zvýšenou ochranu nohy
  • dvě lanková kolečka SLW2 pro utahování tretry postupnými kroky a celkové povolení pomocí jediného pohybu zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku
  • zesílená gumová pata
  • hmotnost: 335 g

Tabulka velikostí

O značce Northwave