Dámské cyklistické kraťasy Maloja BarlaminaM. Pants 1/2 - moonless

Dámské cyklistické krátké kalhoty do pasu Maloja BarlaminaM. 1/2. mají všitou cyklistickou vložku Liberty Women, jejíž ergonomický tvar zvyšuje komfort sezení. Vysoká pevnost použitého materiálu podporuje kompresi svalů, což zvyšuje sportovní výkon a zkracuje dobu na zotavení unaveného svalstva. Materiál zároveň vykazuje vysokou pružnost a tak umožňuje vysokou volnost pohybu. Na pravé nohavici je speciální kapsa na uložení mobilního telefonu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Elastické kalhoty
Určení dámské
Značka Maloja
Kategorie kraťasy
Katalogové číslo 31175-1-0817

Technické parametry

Velikost oblečení XS, S, M, L, XL
Sezóna 2021
Vlastnosti funkční
Použití na horské kolo
Materiál syntetické
Roční období jarní, letní
Délka krátké
Provedení kalhot s cyklistickou vložkou
Svrchní materiál 78% Nylon, 22% Spandex
Katalogové číslo 31175-1-0817

Popis produktu

Dámské cyklistické kraťasy do pasu Maloja BarlaminaM mají všitou cyklistickou vložku Liberty Women, jejíž ergonomický tvar zvyšuje komfort sezení.
Vysoká pevnost použitého materiálu podporuje kompresi svalů, což zvyšuje sportovní výkon a zkracuje dobu na zotavení unaveného svalstva.
Materiál zároveň vykazuje vysokou pružnost a tak umožňuje vysokou volnost pohybu. Na pravé nohavici je speciální kapsa na uložení mobilního telefonu.

Detaily:

- plochý pas na předním dílu
- zvýšený pružný pas se silikonovým páskem zadním dílu
- anatomicky tvarovaná pěnová bezešvá cyklistická vložka Liberty Women vyrobená technologií SAT Pad
- lehký čtyřsměrný elastický materiál umožňující vysokou volnost pohybu
- materiál s vysokou pevností podporující kompresi svalů
- nohavice ukončené vysokým lemem se silikonovými pásky
- speciální kapsa na uložení mobilního telefonu na pravé nohavici
- barevný potisk na lemech nohavic

Hlavní přednosti a specifikace:

- 4 Way Stretch: materiál má příčnou i podélnou pružnost a poskytuje tak dokonalou volnost pohybu.
- High Compression: materiál s vysokou strukturní pevností, která podporuje kompresi svalů, což zvyšuje sportovní výkony a zkracuje dobu na zotavení unaveného svalstva.
- Quick Drying: technologie Quick Drying se používá pro oděvy, u kterých je požadován rychlý odvod vlhkosti z pokožky a krátká doba sušení.
- Bistretch Shammy: pružná cyklistická vložka z nemačkavého semišového materiálu zajišťuje komfortní pohodlí při jízdě. Dobře sedí a nekroutí se.
- Seamless Shammy: při výrobě bezešvých semišových cyklistických vložek byla použita technologie lepených švů, proto při nošení kalhot s touto vložkou nehrozí v kritických místech podráždění pokožky oděrem.
- Foam Shammy: cyklistická vložka, která je vyrobená z porezního pěnového materiálu, který dobře odvádí vlhkost z pokožky.
- SAT Pad: komfortní cyklistická vložka vyrobená speciální technologií SAT (Shock Absorption Technology), díky které jsou redukovány nepříjemné otřesy přenášené při jízdě ze sedla na tělo.
- Liberty Women: cyklistická vložka má ergonomický tvar, který výrazně zvyšuje komfort sezení. Díky použité technologii výroby vložka omezuje přenos vibrací a snižuje energii nárazů o 90%. Povrch vložky je hladký, aby v namáhaných kritických místech nedocházelo k tření pokožky. Použitý materiál je antibakteriální, prodyšný a rychle schne. Je rovněž vysoce odolný vůči vzniku trvalé deformace způsobené jeho opakovaným stlačováním.
- Foam Shammy: cyklistická vložka, která je vyrobená z porezního pěnového materiálu, který dobře odvádí vlhkost z pokožky.
- Siliconized Skin Strap: laserem zakončené spodní okraje nebo okraje rukávů.: laserem zakončené lemy se silikonovým páskem na vnitřní straně lemu, který omezuje klouzání oděvu po pokožce.
- Waterproof Mobile Pocket: vodě odolná kapsa na mobilní telefon.

Materiály:

- Tkanina: Bike Stretch HC - (High Compression) je nejpružnějším technickým materiálem v kolekci Maloja. Díky použité kombinaci dvou materiálů (71% nylon a 29% spandex) vykazuje struktura materiálu vysokou pevnost, která podporuje kompresi svalů, což zvyšuje výkon sportovce a zkracuje dobu na zotavení unaveného svalstva. Současně je Bike Stretch HC velmi lehký, prodyšný a rychle schnoucí, což z něj činí optimální materiál pro cyklistické kalhoty.
- Hlavní materiál: 71% Nylon, 29% Spandex

Tabulka velikostí

O značce Maloja