Dámská jízda 2021

Neděle 6. června 2021 od 10h

Přijďte si s námi užít cyklistiku v čistě dámském provedení. Rády se s vámi potkáme na již desátém ročníku této oblíbené sportovně-společenské akce, kterou pro vás s našimi partnery každoročně pořádáme. Akce se bude úplně poprvé konat v novém areálu Vindyšova továrna, sídle SBCR v Radotíně. 

Zahájíme welcome drinkem u terasy MUSA Restaurantu a v přípravě je bohatý program, kde můžete čekat kadeřnický tým, pleťové poradenství, cvičení jógy, ochutnávku iontových drinků a tyčinek, MTB móda a další. No a samozřejmě vás čeká během dne drobné občerstvení a nápoje. Pány nechte dnes doma a přijďte se hýčkat. Nezapomeneme na tombolu a pokud štěstí nebude stát při vás, nezoufejte, každá účastnice dostane dárkovu tašku s dárečky od nás a partnerů.

Ale den je hlavně o cyklistice, pojede se jak městská, horská i silniční varianta a letos přidáváme i skupinku pro elektrokola. Vše rozdělené do skupinek dle toho na co se cítíte. Počty ve skupinkách jsou orientační a upravíme je tak, aby se jelo komfortně a bezpečně. Prosíme o dodržování hygienických předpisů, které budou platné v době konání.

Dne 6. 6. se náš obchod otevře již v 9h, abyste si stihly případně dokoupit poslední doplňky na jízdu.

Aby toho nebylo málo, i letos bude možno v rámci vstupného otestovat kola Specialized. 

Místo konání

Ski a Bike Centrum Radotín
Na Betonce 114/2
Praha 5 – Radotín
mapa>>>​

Registrace a vstupné

Účast na akci je možná pouze po předchozí registraci, výběrem vyjížďky a uhrazením vstupného 300,- Kč. Očekáváme hojnou účast kolem 100 účastnic a registrací nám pomůžete vše s předstihem připravit a nachystat. Používáme systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách či akcích si systém již bude vaše údaje pamatovat. 

Co je v registračním poplatku?
- drobné občerstvení a nápoje v rámci celodenního programu
- iontový nápoj na vyjížďku
- celodenní program s hudbou a DJ
- účast na jedné z cyklovyjížděk vedené profi průvodkyněmi 
- dárková taška pro každou účastnici
- účast na tradiční tombole (každý něco vyhrává!)
- parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy
a melouny!!!!

Program dne

10:00 - zahájení akce, občerstvení
10:15 - společný welcome drink
11:15 - společné focení
11:30 - postupné odjezdy vyjížďěk
11:30 - 18:00 - v areálu stále otevřeny stánky Partnerů
od 14:00 - DJ Robot, další občerstvení a příjezd prvních zpět do areálu
16:00 - začíná se losovat tombola
16:45 - losování hlavních cen
17:00 - ochutnávka jógy v Multisále
18:00 - konec akce

Vyjížďky

Vrcholem akce bude společná vyjížďka na předem naplánované trase pod vedením našich zaměstnankyň a spřátelených trasérek. Vyberte si, jaká tvář cyklistiky vás láká nejvíce, přihlášení a platba v jednom kroku. Pojedou se 4 varianty a MTB se silniční jsou dále rozdělí na lehčí a náročnější variantu. Pokud to kapacita umožní, lze se ráno ještě rozhodnout a jet s jinou skupinkou.

Radostná

Pohodová, nenáročná vyjížďka na pohodlných městských kolech povede zejména romantickými úseky podél Berounky. Letos plánujeme více času na vyjížďku a tím i na zastávku na nějakém pěkném místě u Berounky. Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční městské, krosové, gravel nebo horské kolo, helmu.

Popis trasy: cca 20km 
Doba vyjížďky: 1 - 2 h
Odkaz na trasu Radostná

Divoká - MTB

Výprava na horských kolech do divokých lesních bludišť kolem Radotína. Po spletitých cestičkách, přes kameny i bludné kořeny a pod vedením našich průvodkyň bezpečně zpět. V letošním roce si můžete vybrat, zda jet v rychlejší/pokročilejší nebo pomalejší skupině. V rámci bajkové vyjížďky chystáme část, kde si pod vedením našich instruktorek můžete vyzkoušet a vylepšit techniku jízdy v terénu. Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční horské kolo, helmu.

Popis tras: Pokročilejší - 40km, 985 v.m.; Volnější - 23km, 497 v.m.
Doba vyjížďky: Volnější 2h; Pokročilejší 3 - 4h
Odkaz na trasu Divoká Volnější           Odkaz na trasu Divoká Pokročilejší

Ofoukaná - silniční

Rozlet do dálek na okřídlených galuskách silničních kol. Na opuštěných silničkách mezi lesy a poli si ukousneme a vychutnáme jedinečné sousto ze zahrádky (středo)české krajiny. Podobně jako u horských kol, i u silniční vyjížďky možnost si zvolit rychlejší nebo pomalejší skupinu. Letos více času na vyjížďku a naše průvodkyně připravené vám zodpovědět cokoliv týkajícího se techniky jízdy nebo tréninku. Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční silniční kolo, helmu.

Popis tras: Volnější - 37km, 293 v.m.; Rychlejší - 74km, 913 v.m. 
Doba vyjížďky: Volnější 2 - 3h; Rychlejší 3 - 4h
Odkaz na trasu Ofoukaná Volnější       Odkaz na trasu Ofoukaná Rychlejší

Elektrokolo

Nenáročná vyjížďka na elektrokolech povede podél Berounky. Letos plánujeme více času na vyjížďku a tím i na zastávku na nějakém pěkném místě u Berounky. Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční elektrokolo, helmu

Popis trasy: 29km, 337 v.m.
Doba vyjížďky: 1 - 2 h
Odkaz na trasu elektrokolo

Půjčení kola

Pro několik desítek cyklistek nabízíme v rámci registračního poplatku možnost bezplatného zapůjčení testovacího kola v rámci Dámské jízdy. Postupujte nejprve registrací na vyjížďku>>> a zaplacením vstupného a poté přes odkaz chci si půjčit kolo>>>. Vyplňte a my vás před vyjížďkou budeme kontaktovat s potvrzením. 

CHCI SI PŮJČIT KOLO

DOTAZY: Volejte pondělí – neděle 9 - 20h na tel.: 222 367 700, nebo kdykoliv pište na: dotazy@skiservis.cz

Hlavní partner

Pravidelní partneři

Noví partneři