Dámská jízda 2019

Sobota 8. června 2019

Přijďte si s námi užít cyklistiku v čistě dámském provedení. Rády se s vámi potkáme na již devátém ročníku této oblíbené sportovně-společenské akce, kterou pro vás s našimi partnery každoročně pořádáme.

Datum a místo konání

Sobota 8. června 2019 od 10h
Ski a Bike Centrum Radotín, Topasová 1, Praha 5 – Radotín. 

Přihláška a registrační poplatek

Účast na akci je možná pouze po předchozí registraci a uhrazení registračního poplatku 300,- Kč.

Registrace bude spuštěna zhruba týden před akcí. Pozor, tato akce je limitována kapacitu 100 cyklistek! O spuštění registrací se včas dozvíte na naší Facebookové události. Pokud chcete na start registrací upozornit emailem klikněte na odkaz níže.

Limit 100 cyklistek je započítáván dle data vyplnění registrace. Následně po registraci automaticky zašleme e-mailem prosbou o uhrazení reg. poplatku, po kterém bude registrace řádně dokončena.

Co je v registračním poplatku?
- malé občerstvení v rámci ranního programu
- svačina a iontový nápoj na vyjížďku
- dopolední program s módní přehlídkou
- účast na jedné ze tří cyklovyjížděk s průvodkyněmi 
- větší odpolední občerstvení a nápoje po vyjížďce
- účast na tradiční tombole (každý něco vyhrává!)

Dámská vyjížďka

Vrcholem akce bude společná vyjížďka na předem naplánované trase pod vedením našich zaměstnankyň. Vyberte si, jaká tvář cyklistiky vás láká nejvíce:

Radostná

Pohodová, nenáročná vyjížďka na pohodlných městských kolech povede zejména romantickými úseky podél Berounky. Letos plánujeme více času na vyjížďku a tím i na zastávku na nějakém pěkném místě u Berounky.

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční městské, krosové nebo horské kolo, helmu

Divoká

Výprava na horských kolech do divokých lesních bludišť kolem Radotína. Po spletitých cestičkách, přes kameny i bludné kořeny a pod vedením našich průvodkyň bezpečně zpět. V letošním roce si můžete vybrat, zda jet v rychlejší/pokročilejší nebo pomalejší skupině. V rámci bajkové vyjížďky chystáme část, kde si pod vedením našich instruktorek můžete vyzkoušet a vylepšit techniku jízdy v terénu.

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční horské kolo, helmu

Ofoukaná

Rozlet do dálek na okřídlených galuskách silničních kol. Na opuštěných silničkách mezi lesy a poli si ukousneme a vychutnáme jedinečné sousto ze zahrádky (středo)české krajiny. Podobně jako u horských kol, i u silniční vyjížďky možnost si zvolit rychlejší nebo pomalejší skupinu. Letos více času na vyjížďku a naše průvodkyně připravené vám zodpovědět cokoliv týkajícího se techniky jízdy nebo tréninku. 

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční silniční kolo, helmu

Testovací kola

Pro několik desítek nejrychlejších cyklistek nabízíme v rámci registračního poplatku možnost bezplatného zapůjčení testovacího kola v rámci Dámské jízdy (viz. registrační formulář).

Kontakty

Pokud máte nápady či náměty k programu Dámské jízdy, popřípadě byste se chtěli stát partnerem akce, obraťte se na Kateřinu Princovou, zakladatelku Dámské jízdy. 
E-mail: [email protected]

Ohledně organizačních věcí kontaktujte hlavní koordinátorku akce Danu Veselou.
E-mail: [email protected]

Těšíme se na vás!

Tým Ski a Bike Centra Radotín