Dámská jízda 2018

Sobota 2. června 2018

Přijďte si užít cyklistiku v čistě dámském provedení na již osmý ročník oblíbené sportovně-společenské akce, kterou pro vás pořádáme ve spolupráci s našimi partnery! 

Datum a místo konání

Sobota 2. června 2018 od 10h
Ski a Bike Centrum Radotín, Topasová 1, Praha 5 – Radotín. 

Přihláška a registrační poplatek

Účast možná po předchozí registraci a uhrazení registračního poplatku 300 Kč.

Registrace je již spuštěna, probíhá vyplněním registračního formuláře, jako v minulých letech. Limitovaná kapacita 100 cyklistek!
Všechny novinky k akci najdete v naší Facebookové události k Dámské jízdě.

Limit 100 cyklistek je dle data vyplnění registrace. Následně po registraci automaticky zašleme e-mailem prosbu o uhrazení, po kterém bude registrace řádně dokončena.

Co je v registračním poplatku?
- malé občerstvení v rámci ranního programu
- svačina a iontový nápoj na vyjížďku
- dopolední program s módní přehlídkou
- účast na jedné ze tří cyklovyjížděk s průvodkyněmi 
- větší odpolední občerstvení a nápoje po vyjížďce
- účast na tradiční tombole (každý něco vyhrává!)

Dámská vyjížďka

Vrcholem akce bude společná vyjížďka na předem naplánovanou trasu pod vedením našich zaměstnankyň. Vyberte si, jaká tvář cyklistiky vás láká nejvíce:

Radostná

Pohodová, nenáročná vyjížďka na pohodlných městských kolech povede zejména romantickými úseky podél Berounky. Letos plánujeme více času na vyjížďku a tím i na zastávku na nějakém pěkném místě u Berounky.

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční městské, krosové nebo horské kolo, helmu

Divoká

Výprava na horských kolech do divokých lesních bludišť kolem Radotína. Po spletitých cestičkách, přes kameny i bludné kořeny a pod vedením našich průvodkyň bezpečně zpět. V letošním roce si můžete vybrat, zda jet v rychlejší/pokročilejší nebo pomalejší skupině. V rámci bajkové vyjížďky chystáme část, kde si pod vedením našich instruktorek můžete vyzkoušet a vylepšit techniku jízdy v terénu.

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční horské kolo, helmu

Ofoukaná

Rozlet do dálek na okřídlených galuskách silničních kol. Na opuštěných silničkách mezi lesy a poli si ukousneme a vychutnáme jedinečné sousto ze zahrádky (středo)české krajiny. Podobně jako u horských kol, i u silniční vyjížďky možnost si zvolit rychlejší nebo pomalejší skupinu. Letos více času na vyjížďku a naše průvodkyně připravené vám zodpovědět cokoliv týkajícího se techniky jízdy nebo tréninku. 

Co budete na vyjížďku potřebovat: funkční silniční kolo, helmu

Testovací kola

Pro několik desítek nejrychlejších cyklistek nabízíme v rámci registračního poplatku možnost bezplatného zapůjčení testovacího kola v rámci Dámské jízdy (viz. registrační formulář).

Kontakty

Pokud máte nápady či náměty k programu Dámské jízdy, popřípadě byste se chtěli stát partnerem akce, obraťte se na Kateřinu Princovou, zakladatelku Dámské jízdy. 
E-mail: katerina.princova@skiservis.cz

Ohledně organizačních věcí kontaktujte hlavní koordinátorku akce Danu Veselou.
E-mail: dana.vesela@skiservis.cz

Těšíme se na vás!

Tým Ski a Bike Centra Radotín