Dámská cyklistická helma Giro Saga MIPS Mat Dusty Purple

 • −10 %

Dámská přilba Saga nabízí i mnohé špičkové technologie závodních přilep, jako je upínací systém Roc Loc 5 a MIPS Kompaktní tvar a nízký profil spolu s variabilitou nastavení zajistí, že vám přilba padne jako ulitá a bude vám slušet. Helma je vybavena technologií MIPS pro zvýšenou ochranu. Více

2 069 Kč
Ušetříte: 230 Kč 2 299 Kč (sleva 10%)
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení dámské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7100195

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), S-(51-55)
Barva růžová, fialová
Konstrukce In-mold
Sezóna 2019
Pokročilost sportovní, rekreační
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc® 5
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm)
Odvětrání 21 otvorů, Wind Tunnel™

Popis produktu

Dámská přilba Saga se svým designem inspiruje u topmodelu Synthe a zároveň nabízí i mnohé špičkové technologie závodních přilep, jako je upínací systém Roc Loc 5. Kompaktní tvar a nízký profil spolu s variabilitou nastavení zajistí, že vám přilba padne jako ulitá a bude vám slušet.
MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

 • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® 5
 • KONSTRUKCE: In-mold, Mips
 • VENTILACE: 21 otvorů, Wind Tunnel™
 • VELIKOSTI: Super Fit™ S (51-55 cm), M (55-59 cm)

Technologie:

 • ROC LOC® 5 Moderní, superlehký upínací systém značky Giro, který umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby. To vše zvládnete jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc® 5 je nepřekonatelný v komfortu a stabilitě.

 • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

 • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

 • WIND TUNNEL™ Speciálně navržené větrací tunely na vnitřní straně přilby, které přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou ho přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory.
  ostatní

 • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.


Tabulka velikostí

O značce GIRO