Dámská cyklistická helma Giro Fixture II W Mat Black/Pink

Jedna s nejprodávanějších dámských helem inovovaná o modernější tvar, nejnovější technologie a doladěna do posledního detailu. Více

1 699 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení dámské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7149945

Technické parametry

Velikost helmy uni-(50-57)
Barva černá
Konstrukce In-mold
Sezóna 2024
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Roc Loc® Sport, odnímatelný štítek Snap-Fit 2, reflexní prvky, rychleschnoucí výstelky
Velikosti univerzální dámská (50–57cm)
Odvětrání 16 otvorů

Popis produktu

Jak vylepšíte nejprodávanější dámskou helmu na světě? Dáte jí modernější tvar, nejnovější technologie, doladíte detaily, navrhnete několik neodolatelných barevných kombinací a hlavně – vdechnete do ní bikerskou duši! Dámská helma Fixture II W je doma především v terénu – tvar je odladěný od našich mnohem dražších trailových přileb. Polňačky, lesní cesty nebo úzké traily v borůvčí – pokud jste nejspokojenější, když pod vašimi koly skřípe hlína, duní jehličí a odletují šišky, je helma Fixture II W ta pravá pro vás. Svým prodlouženým profilem vzadu poskytuje zvýšenou ochranu zátylku. Je dobře odvětraná pomocí 16 otvorů a perfektně sedí na hlavě. Upínací systém Roc Loc Sport snadno dotáhnete jednou rukou pomocí kolečka a je kompatibilní s vlasy do copu.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz.

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc® Sport
  • KONSTRUKCE: In-mold
  • VENTILACE: 16 otvorů
  • VLASTNOSTI: odnímatelný štítek Snap-Fit 2, reflexní prvky, rychleschnoucí výstelky
  • VELIKOSTI: univerzální dámská (50–57cm)

Technologie:

  • ROC LOC® SPORT Upínací systém Roc Loc Sport nabízí snadnou úpravu velikosti přilby v rozsahu 7 cm pomocí příjemného kolečka, které dává zvukovou odezvu při utahování. Kompatibilita s dlouhými vlasy do copu je samozřejmostí.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

Tabulka velikostí

O značce GIRO